Nechte kvalitu mluvit 

 za vás a žijte své sny 

  Účtuješ si za služby nižší ceny, jak by sis přál a nevíš, jak to změnit?

  Chceš si přivydělat prodejem produktů a ušetřit si ruce, no stresuje tě to?

Pochybuješ o sobě, jsi sebekritický, ale nemáš energii to změnit?

Série školení změní tvé podnikání. Objev, které nástroje využívat pro maximalizaci tržeb i jak nabídnout produkty. Prolom strach z prodeje a nauč se efektivně řídit sebe i zaměstnance.

Podnikej s lehkostí, propoj se s úžasnými klienty a získej nový pohled na  situaci, kterou potřebuješ řešit. Využij mé zkušenosti v oboru, pomůžu Ti najít tu správnou cestu.

 Objev jak na úspěšný business a prodej v Beauty & Wellness. Maximalizuj tržby a posuň své služby ještě o level výš. Jednoduše z pohodlí domova díky video kurzům.

Zajímá Tě, jaký je aktuální stav provozu, jak pracují  zaměstnanci a kvalita nabízených služeb, když to zrovna nemáš pod kontrolou? Jsi připraven zjistit aktuální stav provozu?

 

OBJEV SVOU NEJLEPŠÍ  VERZI

 

Vyber si, co je ti v tuto chvíli nejbližší.

Jmenuji se Zuzana Penc Škoríková, jsem Slovenka, žijící v Praze. Už víc jak 15 let pracuji ve Wellness & Beauty. Inspiruji lidi v službách jak objevit svůj potenciál a plnit si své sny. Pomáhám těm, kteří mají odvahu stát se profesně nejlepší verzí sebe samých.

Splnila jsem si sen a procestovala svět i jsem díky práci na zaoceánských lodích. I vedla několik Wellness a Spa provozů. Dnes působím v Praze jako konzultant a otevřeně sdílím své zkušenosti. Na konkrétních příkladech inspiruji ke změně CD v hlavě z pohledu "to nejde" na nové CD "najdu cestu, jak to jde".  Více naleznete v příběhu.

33630465_385556331934169_181603243183308

Získejte zdarma e-Knihu

final.png

V E - knize ​inspiruji​ jak posílit rovnováhu místo nízkých vibrací. Přes rituály ukazuji cestu k sobě i k harmonii. Věřím, že těchto pár stránek posune Vaší ​mysl správným směrem v  této nelehké době​. Moc se potěším, pokud Vás inspiruji a Wellness & Beauty se stane součástí Vašeho každodenního života.

ZDENĚK KOUKOL, 

Marketing

Nepotkávám tak často zapálené lidi pro to, co dělají rádi zcela ze svého srdce. To množství energie vložené do spolupráce je zcela obdivuhodné a nad celkovou profesionalitou smekám klobouk. Pokud bych si měl vybrat, tak již mám zcela jasnou volbu.

LENKA ČAPKOVÁ,

Balisecret

Máte pocit, že pracujete nonstop, bez viditelných výsledků? Skvělé, profesionální, inspirativní a v neposlední řadě zábavné workshopy, které jsem u Zuzany absolvovala Vám prozradí, jak se stát Superstar ve svém oboru a ušetřit čas. Rozhodně doporučuji. Nejen, že Vás navede k úspěchu, nabízí také osobní konzultace ušité na míru, což je skvělé. Děkuji.

JAN ŠEL,

Masérská škola

V oboru jsem přes 13 let a myslel jsem si, že toho vím už hodně. Avšak školení od Zuzky mě zase nastartovalo makat na sobě a na svém byznyse. Začít dělat věci zase chytře a efektivně. Zuzka jde přímo k věci, žádné teoretické řeči, ale skutečné know how pro moderní podnikání. Moc děkuji Zuzi za top kurz, ze kterého čerpám každý den. DOPORUČUJI!!

Buďme ve spojení

Sledujte na Instagramu

 

           @zuzana_skorikova

Nové články