Objevte jak se dá Wellness & Beauty zařadit do každodenního života. V E - knize ​inspiruji​ jak posílit rovnováhu místo nízkých vibrací. Přes rituály ukazuji cestu k sobě i k harmonii. Věřím, že těchto pár stránek posune Vaší ​mysl správným směrem v  této nelehké době​. Moc se potěším, pokud Vás inspiruji a Wellness & Beauty se stane součástí Vašeho každodenního života. 

Kdo jsem

Jmenuji se Zuzana Penc Škoríková, jsem Slovenka, žijící v Praze. Už víc jak 15 let pracuji ve Wellness & Beauty. Inspiruji lidi v službách jak objevit svůj potenciál a plnit si své sny. Pomáhám těm, kteří mají odvahu stát se profesně nejlepší verzí sebe samých.

 

Splnila jsem si sen a procestovala svět i jsem díky práci na zaoceánských lodích. I vedla několik Wellness a Spa provozů. Dnes působím v Praze jako konzultant a otevřeně sdílím své zkušenosti.

 

Na konkrétních příkladech inspiruji ke změně CD v hlavě z pohledu "to nejde" na nové CD "najdu cestu, jak to jde".  Více naleznete v příběhu.

33630465_385556331934169_181603243183308

Nové články

Buďme ve spojení

Sledujte na Instagramu

 

           @zuzana_skorikova

Série školení změní vaše podnikání. Objevte, které nástroje využívat pro maximalizaci tržeb i jak nabídnout produkty. Prolomte strach z prodeje a naučte se efektivně řídit sebe i své zaměstnance.

Podnikejte s lehkostí, propojte se s úžasnými klienty a získejte nový pohled na  situaci, kterou potřebujete řešit. Využijte mé zkušenosti v oboru, velice ráda Vám pomůžu najít tu správnou cestu.

 Objevte jak na úspěšný business a prodej v Beauty & Wellness. Maximalizujte tržby a posuňte své služby ještě o level výš. Jednoduše z pohodlí domova díky video kurzům.

Zajímá Vás, jaký je aktuální stav Vašeho provozu, jak pracují Vaši zaměstnanci a kvalita nabízených služeb, když to zrovna nemáte pod kontrolou? Jste připraveni zjistit aktuální stav provozu?