Nechte kvalitu mluvit 

 za vás a žijte své sny 

Chci Vám udělat radost a věnovat Vám E-Knihu Co vás ve škole o Beauty & Wellness nenaučí..​ Dozvíte se, co je zážitek všech smyslů i z kterých kroků se skládá. Sdílím mé tipy, jak se vyhnout stresu při pozdním příchodu a proč používat konzultační formuláře. Pokud by jste chtěli v seberozvoji pokračovat více, poskytuji v tomto období také osobní konzultace po telefonu i videokurzy.

Snímka_obrazovky_(5).png

Co vás ve škole o Beauty & Wellness nenaučí.

Zajímá Vás co je to zážitek všech smyslů, z kterých kroků se skládá i tipy jak předčit očekávaní hostů? Inspirujte se mýma zkušenostmi, které sdílím v e- Knize. 

Stáhněte si ZDARMA

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK BEAUTY & WELLNESS, aneb co Vás ve škole nenaučí.

Kam ho mám poslat?

Jmenuji se Zuzana Penc Škoríková, jsem Slovenka, žijící v Praze. V oboru Beauty & Wellness působím 15 let a mou vášní je pomáhání těm, kteří mají odvahu stát se profesně nejlepší verzí sebe samých.

Možnost seberozvoje poskytuji formou business školení, seminářů, konzultací, nebo video kurzů. Otevřeně sdílím své letité zkušenosti a na konkrétních příkladech inspiruji ke změně CD v hlavě z pohledu "to nejde" na nové CD "najdu cestu, jak to jde". 


Inspiruji profesně kosmetičky, vizážistky, kadeřnice, fyzioterapeuty, maséry, recepční, vedoucí, obchodní zástupce, top manažery, nebo majitelé těchto provozů. Více naleznete v příběhu.

33630465_385556331934169_181603243183308

Série školení změní vaše podnikání. Objevte, které nástroje využívat pro maximalizaci tržeb i jak nabídnout produkty. Prolomte strach z prodeje a naučte se efektivně řídit sebe i své zaměstnance.

Podnikejte s lehkostí, propojte se s úžasnými klienty a získejte nový pohled na  situaci, kterou potřebujete řešit. Využijte mé zkušenosti v oboru, velice ráda Vám pomůžu najít tu správnou cestu.

 Objevte jak na úspěšný business a prodej v Beauty & Wellness. Maximalizujte tržby a posuňte své služby ještě o level výš. Jednoduše z pohodlí domova díky video kurzům.

Zajímá Vás, jaký je aktuální stav Vašeho provozu, jak pracují Vaši zaměstnanci a kvalita nabízených služeb, když to zrovna nemáte pod kontrolou? Jste připraveni zjistit aktuální stav provozu?

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram

Buďme ve spojení