Pomáhám ostatním stát se profesně nejlepší verzí sebe samých!

V budhismu lotosový květ symbolizuje cestu života, kterou je třeba ujít k osvícení. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se nakonec čistý objeví na hladině.  Květy představují zářivou čistotu, dlouhý stonek učení povznášející mysl z bahna až k víře v osvícení. To pak symbolizuje krásný otevřený květ. Držím Vám palce na Vaší životní cestě. Důvěřujte si i když máte někdy pocit, že se z bažin těžko dostanete, to vše je pro vaši cestu života potřebné. Ti, co věří, jsou silní a znají svůj cíl, se k němu i dostanou.   

MY STORY

 

Má práce je mou vášní i součástí životního stylu a vždy bude, již dnes jsem si však velice vědomá, jak důležité je být v harmonii a rovnováze. Takže jsem se naučila, že když hodně pracuji, taky hodně relaxuji. Relaxace může mít více podob a je důležité, abyste za svůj život měli čas nejen na práci, ale i na to co vás mimo práce baví a těší a na těch, který jsou Vašemu srdci nejbližší. Pokud s tímto bojujete a unikají Vám životní priority, ráda Vás inspiruji.

 

Od malička jsem velice energická osoba a jsem zvyklá na údiv okolí a dotazy, jak to dělám  a jak se nabíjím. Často slýchávám, že se lidi v mé přítomnosti inspirují právě tou mojí energií. Samozřejmě, když máte hodně energie, třeba ji někde i vybít a já jsem ji odmalička vybíjela a dobíjela sportem. Byla jsem v atletické reprezentaci a moje dny při studiu vyplňovali i dvou fázové tréningy a o víkendu soutěže. Vrcholový sportovci určitě ví, o čem mluvím.  Pak byla jasnou volbu vysoká škola tělovýchovy a přírodních věd. Studium jsem kombinovala s prací a několika hodinovou denní sportovní aktivitou. Po promoci jsem chtěla do zahraničí a nastalo období cestování a vysněné i když tvrdé práce a já to nazývám obdobím opravdové školy života. Ve své profesi jsem se tak našla, že jsem se stala úplně přirozeně workoholičkou. Tím stylem to pokračovalo několik let a já jsem nepotřebovala nic měnit. Nabírala jsem zkušenosti s multikulturními týmy a vedla lázeňské provozy i o sedmdesáti zaměstnancích. 

 

Moje práce byla a stále je mou vášní i životním stylem, no něco jsem najednou měla potřebu změnit. Po tolika letech v korporátních řetězcích jsem začala cítit, že již přestávám žít svůj sen a vytrácí se moje zapálení a celková rovnováha. Znáte to, když nekonečné meetingy a čas v kanceláři spotřebují tolik času, že Vám nezbývá čas na to, co milujete a o soukromém životě ani nemluvím. Náš život je příliš krátký na to abychom ho prožili v nespokojenosti, pokud pocit nenaplnění a stresu přetrvává delší dobu a ignorujeme signály těla, může dojít až k celkovému vyhoření organismu, které je nyní bohužel čím dál tím častější diagnózou u vedoucích pozic. Mnohý si pak svůj úhel pohledu a priority změní až na nemocničním lůžku, jestli vůbec. To nebyl naštěstí můj případ. Svému tělu i intuici vždy naslouchám, a proto jsem věděla, že chci udělat změnu k tomu, abych mohla i dále žít svůj vysněný život. Na reakce okolí typu, že jsem blázen, odejít z tak uznávané a dobře placené pozice ředitelky, jsem pak již vůbec nereagovala. 

 

Jako absolventce učitelského směru univerzity Komenského, mi zřejmě začal chybět aspekt vzdělávat ostatní. Když začal přibývat tlak mnohých z vás, kteří jste se zajímali o mé workshopy a projekty, už jsem věděla, že je ten správný čas přehodnotit priority a vystoupit z toho začarovaného kruhu a začít v oboru podnikat. Věděla jsem, že wellness je můj život, a tak jsem se rozhodla sdílet s Vámi mé zkušenosti a pomáhat Vám k úspěchu jako business konzultant.

 

V lidech kolem sebe vidím obrovský potenciál a miluji je motivovat, aby se staly nejlepší verzí sebe samých, alespoň profesně. Pozitivní zpětné vazby jsou pak mým motorem i vášní. Ano, inspiruji Vás, jak méně pracovat a více vydělávat, z mého pohledu však nejde jenom o to abyste vydělávali více peněz, ale o tu úžasnou svobodu mít čas i na to co Vás dělá šťastnými, nebo na těch, díky nim jste šťastní. Je to všechno o správně nastavených prioritách, každý to můžeme mít jinak a zároveň správně. Pokud nás to dělá spokojenými netřeba nic měnit. Pokud ne, třeba to změnit a začít od sebe, nikdo jiný to za Vás neudělá.

 

A proto mě těší nadšení v očích mých klientů, které inspiruji ke změně CD ve své hlavě a mám neskutečnou radost vidět, že pak dokážu to, o čem by předtím ani nesnili. To je můj motor. Díky tomu a harmonii mezi prací a odpočinkem si dobíjím tu svou energii se kterou se probouzím každý den již od dětství s velkým úsměvem a nadšením pro nový den. Stát se business konzultantem a inspirovat Vás k úspěchu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem profesně udělala. Má mise je jednoduchá pomáhat Vám, abyste byly ještě více úspěšní ve své práci, či podnikání a žili tak své sny. 

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram
  • LinkedIn Sociální Icon
  • Youtube

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

 Tel: +420 727 808 506

 Email: infoskorikova@gmail.com

 Web: www.zuzanaskorikova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

 Zuzana Škoríková

 Pražská 709

 252 41 Praha- Západ

 IČO: 07510519​​

 Č.Ú. : 6298497001/5500

 IBAN: CZ 4055 0000 0000 6298497001

 SWIFT: RZBCCZPP