Aktuální situace není moc příznivá, má mysl je však nastavená tak, že po každé bouřce vždy nakonec vyjde slunce. A tak i krize může znamenat nový začátek. Zkusme proto změnit úhel pohledu a využít tento čas produktivně, vzděláváním, inspirací a  motivací. 

 

Chci Vám udělat radost a věnovat Vám E-Knihu Nezapomenutelný zážitek Beauty & Wellness, aneb co Vás ve škole nenaučí.​ Dozvíte se, co je zážitek všech smyslů i z kterých kroků se skládá. Sdílím mé tipy, jak se vyhnout stresu při pozdním příchodu a proč používat konzultační formuláře. Pokud by jste chtěli v seberozvoji pokračovat více, poskytuji v tomto období také osobní konzultace po telefonu i videokurzy.

  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram
Snímka_obrazovky_(5).png

Nezapomenutelný zážitek Beauty & Wellness, 

aneb co Vás ve škole nenaučí.

Zajímá Vás co je to zážitek všech smyslů, z kterých kroků se skládá i tipy jak předčit očekávaní hostů? Inspirujte se i Vy mýma zkušenostmi, které sdílím v eBooku. 

Stáhněte si ZDARMA

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK BEAUTY & WELLNESS, aneb co Vás ve škole nenaučí.

Kam ho mám poslat?

Jmenuji se Zuzana Penc Škoríková, jsem Slovenka, žijící v Praze. V oboru Beauty & Wellness působím 15 let a mou vášní je pomáhání těm, kteří mají odvahu stát se profesně nejlepší verzí sebe samých.

Možnost seberozvoje poskytuji formou business školení, seminářů, konzultací, nebo video kurzů. Otevřeně sdílím své letité zkušenosti a na konkrétních příkladech inspiruji ke změně CD v hlavě z pohledu "to nejde" na nové CD "najdu cestu, jak to jde". 


Inspiruji profesně kosmetičky, vizážistky, kadeřnice, fyzioterapeuty, maséry, recepční, vedoucí, obchodní zástupce, top manažery, nebo majitelé těchto provozů. Více naleznete v příběhu.

33630465_385556331934169_181603243183308
45033a42-d771-43c4-90aa-4fd043a66190.jpe
spa-2.jpg
soli Masážní