Vyhledat

Frustrace, nebo pozitivní přístup a inovace?

Provozy Beauty & Wellness byli nějakou dobu uzavřeny. Mnohé to málem složilo, někteří se drží zuby, nehty a bojují. Každý máme svou cestu, jak se s tím vypořádat. Otázka zní, jak můžeme být pozitivní, když odmítáme klienty, stoupají nám náklady, nepřicházející přijmi, mizí úsměvy, či naděje. Ano, poskytli nám kompenzace, ty jsou však jen malými finančními injekcemi. A tak bychom mohli pokračovat dále a dále. Vím doba je těžká, ale pokusme se udržet pozitivní vibrace.

Zkusme se v tom nevrtat, nelitovat se, nehledat viníka, prostě to přijmeme jako fakt. Je to, jak to je. Můžeme být otrávení, frustrovaní, nebo můžeme otevřít provozy a být pro klienty inspirací, plní energie, nebo vzorem. Klienti vždy s úsměvem uvítají ještě lepší služby i pozitivní přístup. Volba je jen Naše! Pak už jde jen o úhel pohledu. Co vidíte na obrázku?

Můžete vidět sklenici vody, která je poloprázdná, nebo polo plná. Je to jen na nás, jaký přístup zvolíme. Kolem sebe vidím aktuálně spousty strachu, apatie, beznaděje. Proto v této době víc, než kdykoliv předtím, cítím potřebu Vám nabídnout pomoc. Pro někoho bývá těžké se motivovat konstruktivně. Pokud chceme, vždy je možnost napojit se na cestu radosti a úspěchu. Na konzultacích, business školeních, nebo video kurzech Vám pomáhám se nabít, motivovat, inspirovat, pohnout se z místa, více vydělávat. Sdílením zkušeností společně vyladíme Vaše CD v hlavě, ať už Vám tam aktuálně hraje třeba píseň od kapely Rammstein. Vždy se dá najít cesta k harmonii.


BUSINESS ŠKOLENÍ

Pokud si účtujete za služby nižší cenu, máte problém s prodejem, nebo nechcete znova pracovat od nevidím do nenávidím. Nabízím Vám nový pohled, jak to změnit na business školeních. Série se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem. Mise business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít konkrétní cíl a začít si plnit své sny, ať už jste řadový zaměstnanec, provozní, manažer, nebo majitel. Úspěšný business je první částí a doporučuji s ním začít. Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, provoz a management. Ideálně doporučuji pro návaznost absolvovat části postupně. Jednotlivé školení je však možné rezervovat i samostatně.

ÚSPĚŠNÝ BUSINESS I.

Na školení budeme probírat proč je pro Vaše podnikání důležité navštívit konkurenci nebo kolik by měl utratit Váš klient, abyste prosperovali. Sdělím Vám i mé nejefektivnější nástroje zvyšování tržeb, či poznatky ze zaoceánských lodí, mé nejlepší školy obchodu. Školení je Vám k dispozici jako video kurz. Výhodou je, že Vám nic neunikne. Můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice vracet a pustit si je znova. Jednoduše mi zašlete email, získáte odkaz a můžete si video kdykoliv pustit.  

Úspěšný prodej II.

Profesionál lidem pomáhá, ne jim prodává? Jste profesionál, ale stresuje Vás prodej a vymýšlíte si důvody, proč to nejde? Jste unavení z argumentů, že klienti mají vše doma? Inspirujte se, jak docílit ano v prodeji, prolomte strach a na příkladech z praxe se naučte, kdy a jak správně nabídnout produkty. Přivydělejte si prodejem produktů, ušetřete si ruce a pomozte klientce k nejlepším výsledkům. Těším se na Vás v Praze, 23.9.2020.

Úspěšný provoz III.

Pracujete ve službách a zápasíte s časem, rozdělením priorit, či efektivitou? Udělejte stop a inspirujte se na školení úspěšný provoz 14.10.2020, kde Vám na příkladech z praxe ukážu, jaké nástroje se mi osvědčily jako nejefektivnější za 15 let praxe vedení týmu a úspěšného provozu.


Úspěšný management IV.

Jste profesionál, a to samé vyžadujete od zaměstnanců? Pracujete sama na sebe a nechcete nikoho zaměstnat, protože Vás vedení lidí stresuje. Hraje Vám CD v hlavě, že ani nevíte, jak vést sama sebe, natož ještě další lidi. Inspirujte se na školení úspěšný management 24.11.2020. 


Na konkrétní školení se přihlásíte vypsáním formuláře a platbou na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka pro příjemce: Vaše jméno + datum školení. Následně Vám bude rezervace potvrzena a zaslána faktura. Školení se koná v Sokolovně na Říčanské 118, v Průhonicích.

O MNĚ: Jmenuji se Zuzana Penc Škoríková, jsem Slovenka, žijící v Praze. V oboru Wellness působím 15 let. Dnes již pomáhám těm, kteří chtějí žít své sny a být úspěšný v oblasti služeb. Možnost seberozvoje poskytuji formou školení, seminářů, video kurzů poradenství, nebo individuálních konzultací. Více o mých službách zde.


KONTAKT:

www.zuzanaskorikova.com

FB: skorikovazuzana

IG: @zuzana_skorikova


322 zobrazení