Vyhledat

Jak posílit své zdraví detoxikací?

Všude čteme, jak důležité je být fit a rádi bychom začali. Překážkou často bývá naše hlava, která umí dokonale vymyslet výmluvy a tak se chlácholíme, že začneme až budeme mít méně práce, více času, lepší období, nebo po zimě, před létem, zítra, jednou. Obvykle to znamená nikdy, protože pokud skutečně chceme, ideální čas je právě teď.

PROČ DETOXIKOVAT?

Naše tělo je za několik desítek let života zanesené velkým množstvím toxinů. Jak se brání proti toxinům, vyčerpá mnoho energie, zadržuje vodu, přibývá celulitida, únava a nezůstává energie na spalování tuků. I proto je možné, že nedosahujeme tížených výsledků i když pravidelně cvičíme a sledujeme, co jíme. Chybějící částí k úspěchu tohoto puzzle bývá právě detoxikace.


VÝMLUVY, NEBO VÝSLEDKY

Pro mě zlom nastal asi před rokem, po svátcích, když jsem s údivem konstatovala, že již to nejsou 2-3 kg, ale 9 kg, které mě vzdalují od standardu, kdy se cítím dobře. Byl to šok a mně bylo jasné, že buď změnu udělám teď, nebo nikdy. Chtěla jsem výsledky, ne výmluvy. Za léta v branži jsem otestovala mnoho různých procedur, produktů i programů a tak sdílím svou cestu očisty organizmu.

Doporučuji detoxikovat měsíc, ideální jsou však 3 měsíce, kdy si vyčistíte i chuťové pohárky. Začínala jsem v lednu a v březnu jsem se těšila úbytku váhy o 7 kg, konfekční velikosti S, dobré náladě, přílivu energie, redukci celulitidy, otěhotnění. Program jsem rozdělila na tři fáze, které probíhají současně. Konkrétně jsem vše popsala v krátkem e-booku JAK ZBAVIT SVÉ TĚLO TOXINU>>> stáhnete zdarma zde.


VLIV TOXINU JE OBROVSKÝ!

Navzdory úsilí o ochranu životního prostředí jsou naše potraviny, pitná voda, vzduch a půda stále více kontaminovány toxickými chemikáliemi. Tento "toxický koktejlový" efekt může vážně oslabit tělo a mysl a mnozí z nás jsou dnes náchylnější k nachlazení, potravinovým intolerancím, alergiím apod. Pro organizmus je klíčové, aby měl zásadité pH a nebyl překyselený! Protože kvasinky, houby, bakterie, plísně a viry mohou přežít pouze na kyselé bázi, nemohou přežít na zásadité bázi. To samé platí pro rakovinotvorné buňky, je vědecky dokázané, že se nemůžou množit v zásaditém prostředí. Když je zachován ideální poměr, bakterie, plísně a virus se vrátí zpět do normálního zdravého stavu. O nejčastějších příčinách a dopadech toxinu na organizmus přednáším i na semináři s možností využití Wellness. Registrace a informace o semináři >>>zde.

ODPOVĚDNOST ZA SVÉ ZDRAVÍ

Zhubnout a být fit neznamená jen vypadat lépe, ale hlavně se lépe cítit. Zdravý životní styl je in a svět salónů a Wellness vyhledává stále více klientů, kteří hledají úlevu od bolesti, stresu, vrásek, celulitidy apod. Často klienty dotazuji, jak řeší své zdraví, či nemoci a odpovědí bývá pravidelné užívání léků. Vysoký, nízký krevní tlak, nespavost, špatné trávení, bolest hlavy, deprese, únava, nachlazení, potřebuji okamžitou úlevu, dám si prášek.

Dnešním rychlým životním tempem, si rádi cestu zkracujeme a hledáme nejrychlejší možné způsoby, abychom byli co nejdřív opět fit, v plném pracovním nasazení a efektivní. I proto rádi věříme na zázrační pilulky, kde nemusíme nic měnit a výsledek se dostaví. Při tlaku médií jsme i přesvědčení, že děláme, co je potřeba pro naše zdraví. V krátkodobém důsledku si ulevíme od bolesti, otázka je, zda tímto přístupem opravdu řešíme příčinu nemoci, nebo jen příznaky?


CHCETE VÝSLEDKY, NEBO VÝMLUVY?

Pokud chcete upevnit své zdraví a inspirovala jsem Vás ke změně,mám radost. Tápete, jestli začít, nebo počkat, zda to vydržíte nebo ne? Důležité je hlavně začít! Pokud nevíte, co jíst a jak začít, inspirujte se mým programem JAK ZBAVIT SVÉ TĚLO TOXINU>>> zde. Přeji vám krásné dny plné energie a zdraví. Nezapomínejme život je krátký, tak nepřestávejme snít a své sny žít.


O MNĚ: Jmenuji se Zuzana Škoríková, jsem Slovenka, žijící v Praze. Jsem cestovatelka, maminka, manželka, školitelka, mystery shoperka, wellness ředitelka a business konzultantka. V oboru lázeňství působím 15 let a mou vášní je pomáhat těm, kteří si chtějí plnit své sny. Více zde.


KONTAKT:

www.zuzanaskorikova.com

FB: Zuzana Škoríková

INSTA: @skorikovazuzana


185 zobrazení

PORADENSTVÍ PRO BEAUTY &WELLNESS

Spolu najdeme tu správnou cestu...