Vyhledat

Jak se zbavit vrásek za pouhou minutu denně!


Ať už je vám dvacet, anebo devadesát, mám pro vás jednoduchou, rychlou a přirozenou metodu, díky které omládnete o několik let a nebude vás to stát ani korunu! Stárnoucí pokožka se jen těžko obejde bez anti-age krémů, vyživujících olejů a zpevňujících sér. Další zbraní, která je účinná proti vráskám kolem rtů i očí, povadlé pokožce a dokáže vyhladit zamračené linky na čele, je gymnastika obličeje. Ve videu vám ukážeme prvních pět cviků z celkové sestavy, a i když se vám možná na první pohled budou zdát legrační, nevzdávejte to a cvičte s námi.

Pro perfektní zpevnění a protažení obličejových svalů stačí jen deset jednoduchých cviků. Ideální je „trénovat“ každý den – ale nelekejte se! Obličejová gymnastika vám rozhodně moc času nezabere: poté, co se vše dobře naučíte, to zvládnete za pouhou minutu. Stáhněte si ZDARMA STRUČNÝ NÁVOD OBLIČEJOVÉ GYMNASTIKY>zde. Cviky jsou legrační, ale velice účinné.

Doktorka Nadia Payot, která tuto sestavu vymyslela v roce 1920, vypadala i ve velmi pokročilém věku právě díky této metodě velmi mladě. A to za pár minut soustředění stojí, nemyslíte? Děkuji značce Payot za originální inspiraci a proženy.cz za video a článek!

O MNĚ: Jmenuji se Zuzana Penc Škoríková, jsem Slovenka, žijící 8 let v Praze. V oboru Wellness působím 15 let. Dnes již jako business konzultant pomáhám těm, kteří chtějí žít své sny, mají zájem zvýšit si tržby a být úspěšný v oblasti služeb. Možnost seberozvoje poskytuje formou business školení, seminářů, online školení, poradenství, nebo individuálních konzultací. Více o mých službách zde.


KONTAKT :

www.zuzanaskorikova.com

infoskorikova@gmail.com

FB: Zuzana Škoríková INSTA: @skorikovazuzana

335 zobrazení