Chybí Vám klienti, kteří za Vaše služby dobře zaplatí?

Máte krásný, ale nevytížený provoz? Chcete vydělávat více peněz a lépe organizovat svůj čas? Posuňte se v kariéře a inspirujte se školením, které Vám pomůžu změnit CD v hlavě z pohledu to nejde na najdu cestu jak to jde. Na příkladech z praxe sdílím letité zkušenosti a vedu Vás k úspěchu v stylu pracuj méně a vydělávej více.

čem jsou má školení jiná?

V oboru je mnoho vzdělávacích institutů, kde učí tělovým a obličejovým procedurám. Mé zkušenosti managementu však ukázaly, že je  potřeba kvalitně vzdělávat lidi pracující v tomto oboru i z pohledu obchodu. Na mých školeních proto dávám konkrétní návod, jak se v profesi posouvat vždy o level výš. Pokud si účtujete za služby nižší cenu, a pracujete od nevidím do nenávidím. Nebo Vás trápí nestabilní příjem, či nedostatek volného času, změňte to. Ráda Vám pomůžu objevit Váš potenciál na cestě k plnění snů a úspěchu.

FB_IMG_1585937409951.jpg

Pro koho jsou školení?

Školení jsou pro Vás, kteří pracujete ve službách jak začátečníky, tak profesionály. Díky mým zkušenostem v oboru jsou však školení speciálně připraveny pro profese jako kosmetička, manikérka, kadeřnice, masér, fyzioterapeut, lékař, sauna master, recepční, obchodní zástupce, manažer, či majitel těchto provozů. Poznejte jak můžete být Vy a Váš tým ještě úspěšnější, těším se na Vás.

SÉRIE ŠKOLENÍ

Série business školení se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem. Úspěšný business je první částí a doporučuji s ním začít. Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, provoz a management. Ideálně doporučuji pro návaznost absolvovat části postupně. Jednotlivé školení je však možné rezervovat i samostatně. Mise business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít konkrétní cíl a začít si plnit své sny, ať už jste řadový zaměstnanec, provozní, manažer, nebo majitel. Mé školení I a II  jsou pro Vás i v podobě video kurzů. Jsou to záznamy ze živých školení, takže můžete zažít jedinečnou atmosféru z pohodlí domova již dnes. A jsem tady pro Vás  i na konzultace po telefonu.

Objednejte si Wellness & Beauty školení