BUSINESS ŠKOLENÍ 

Chybí Vám klienti, kteří za Vaše služby dobře zaplatí?

Máte krásný, ale nevytížený provoz? Chcete vydělávat více peněz a lépe organizovat svůj čas? Posuňte se v kariéře a navštivte mé školení, kde Vám pomůžu změnit CD v hlavě z pohledu to nejde na najdu cestu jak to jde. Na příkladech z praxe sdílím letité zkušenosti a inspiruji Vás k úspěchu v stylu pracuj méně a vydělávej více.

čem jsou má školení jiná?

V oboru je mnoho vzdělávacích institutů, kde učí tělovým a obličejovým procedurám. Mé zkušenosti managementu však ukázaly, že je  potřeba kvalitně vzdělávat lidi pracující v tomto oboru i z pohledu obchodu. Na mých školeních proto dávám konkrétní návod, jak se v profesi posouvat vždy o level výš. Pokud si účtujete za služby nižší cenu, a pracujete od nevidím do nenávidím. Nebo Vás trápí nestabilní příjem, či nedostatek volného času, změňte to. Ráda Vám pomůžu objevit Váš potenciál na cestě k plnění snů a úspěchu.

BUSINESS ŠKOLENÍ

Série business školení se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem. Úspěšný business je první částí a doporučuji s ním začít. Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, provoz a management. Ideálně doporučuji pro návaznost absolvovat části postupně. Jednotlivé školení je však možné rezervovat i samostatně. Mise business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít konkrétní cíl a začít si plnit své sny, ať už jste řadový zaměstnanec, provozní, manažer, nebo majitel.

Pro koho jsou školení?

Školení jsou pro Vás, kteří pracujete ve službách jak začátečníky, tak profesionály. Díky mým zkušenostem v oboru jsou však školení speciálně připraveny pro profese jako kosmetička, manikérka, kadeřnice, masér, fyzioterapeut, lékař, sauna master, recepční, obchodní zástupce, manažer, či majitel těchto provozů. Poznejte jak můžete být Vy a Váš tým ještě úspěšnější, těším se na Vás.

45033a42-d771-43c4-90aa-4fd043a66190.jpe
05fdc911-4326-4234-8b5b-4a9b9b5df8ce.jpe

Úspěšný business I.

Na školení úspěšný business budeme probírat proč je pro Vaše podnikání důležité navštívit konkurenci nebo kolik by měl utratit Váš klient, abyste prosperovali. Sdělím Vám i mé nejefektivnější nástroje zvyšování tržeb, či poznatky ze zaoceánských lodí, mé nejlepší školy obchodu.

Úspěšný prodej II.

Profesionál lidem pomáhá, ne jim prodává? Jste profesionál, ale stresuje Vás prodej a vymýšlíte si důvody, proč to nejde? Jste unavení z argumentů, že klienti mají vše doma? Inspirujte se, jak docílit ano v prodeji, prolomte strach a na příkladech z praxe se naučte, kdy a jak správně nabídnout produkty. 

stažený soubor (1).jpg
successful-business.jpg

Úspěšný provoz III.

Pracujete ve službách a zápasíte s časem, rozdělením priorit, či efektivitou? Udělejte stop a inspirujte se na školení úspěšný provoz, kde Vám na příkladech z praxe ukážu, jaké nástroje se mi osvědčily jako nejefektivnější za 15 let praxe vedení týmu a úspěšného provozu.

Úspěšný management IV.

Jste profesionál, a to samé vyžadujete od zaměstnanců? Pracujete sama na sebe a nechcete nikoho zaměstnat, protože Vás vedení lidí stresuje. Hraje Vám CD v hlavě, že ani nevíte, jak vést sama sebe, natož ještě další lidi. Inspirujte se na školení úspěšný management. 

JAK REZERVOVAT?

Na konkrétní školení se přihlásíte jednoduše vypsáním formuláře. Rezervace bude platná po přijetí platby na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka pro příjemce: Vaše jméno + datum školení. Následně Vám bude vystavena a zaslána faktura. Maximální počet účastníků na business školení je 12, na odborní seminář 30. Školení se koná v Sokolovně na Říčanské 118, v Průhonicích.

VIDEO KURZY

Preferujete seberozvoj z pohodlí domova? Školení - úspěšný business a úspěšný prodej je Vám  k dispozici. Výhodou video kurzů je, že Vám nic neunikne. Můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice vracet a pustit si je znovu. Kurzy se skládají  vždy ze 2 částí po 2 hodinách. Dozvíte se, proč je důležité pro Vaše podnikání navštívit konkurenci.  Sdělím Vám i mé nejefektivnější nástroje zvýšení tržeb i jak prolomit strach a úspěšně prodávat a mnohem více.

2_edited_edited.jpg

VOJTĚCH VESELÝ, Fyzioterapeut

Zuzana je pro mě naprostý unikát v oboru Wellness. Její zkušenosti, velmi efektivní a vřelý přístup je mi vždy velkou inspirací a hlavně enormním přínosem. Zuzany semináře naprosto fantasticky vypichují ty body, které z vás udělají opravdu rozdílové hráče... ať už pracujete kdekoliv. Chovám k Zuzaně úctu jako k profesionálovi, ale zrovna tak jako k velmi srdečnému a energickému člověku. Závěrem bych snad jen poznamenal ještě tu krásnou a pozitivní atmosféru, kterou Zuzka s naprostou lehkostí utváří všude kolem sebe. Je to štěstí být v její společnosti. Přeji vám ať vás na vaší cestě provází radost, zdraví a laskavá rodina. Děkuji.

Absolvovala jsem u Zuzky všechny 4 workshopy, a i když mám za sebou opravdu řadu různých školení, tak tato byla bezkonkurenčně nejpřínosnější. Nadšeni, profesionalita a úžasná energie s jakou Zuzka své bohaté zkušenosti předává jsou jedinečné, přínosné a aplikovatelné v různých profesních sférách.
Doporučuji všem, protože co se tady dozvíte a naučíte, z toho budete čerpat a využívat cely život nejen v profesním životě, ale i v tom osobním.
Školení Zuzky se musí zažít, pak pochopíte :) Děkuji a už se těším na další nová školení.

Velký profesionál v oblasti Spa a wellness,

v nastavení všech standardu, včetně denních budgetu, včetně motivaci teamu. Dle mých zkušenosti v této oblasti, je Zuzana největší profík v ČR.

Vždy se dá najít cesta jak jít dál, jak si plnit své sny, jak se stát větším profesionálem. A Zuzka Vás k té cestě bezpečně navede. Děkuji za vše, Zuzko.

DANA TROJANOVÁ, Školitelka

HELENA EGNEROVÁ, Manager

PETRA SVOBODOVÁ, majitelka salónu

PORADENSTVÍ PRO BEAUTY &WELLNESS

Spolu najdeme tu správnou cestu...