ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE

CHYBÍ VÁM KVALITNÍ KLIENTI, KTEŘÍ  ZA SLUŽBY DOBŘE ZAPLATÍ?

Máte krásný, ale nevytížený provoz? Chcete vydělávat více peněz a lépe organizovat svůj čas? Posuňte se v kariéře a navštivte mé školení, kde Vám pomůžu změnit CD v hlavě z pohledu to nejde na najdu cestu jak to jde. Na příkladech z praxe sdílím letité zkušenosti a inspiruji Vás k úspěchu v stylu pracuj méně a vydělávej více.

V ČEM JSOU MÉ ŠKOLENÍ JINÉ?

V oboru je mnoho vzdělávacích institutů, kde učí tělovým a obličejovým procedurám. Proto jsem se rozhodla touto cestou nejít. Mé zkušenosti managementu v luxusních provozech se stovkami zaměstnanců ukázali obrovské rezervy v tomto oboru jinde. Je potřeba kvalitně vzdělávat lidi pracující v tomto oboru z pohledu obchodu. Na mých školeních proto dávám konkrétní návod, jak se v profesi posouvat vždy o level výš a ukazuji cestu k úspěchu v stylu pracuj méně a vydělávej více. 

 

PRO KOHO JSOU ŠKOLENÍ?

Účtujete si za služby nižší cenu,a pracujete od nevidím do nenávidím? Nemůžete si vybírat s kým chcete a s kým nechcete  spolupracovat?  Trápí Vás nízký a nestabilní příjem, či nedostatek volného času na sebe a blízké Změňte to, objevte i Vy svůj potenciál a začnete si i vy plnit své sny a svůj úspěch užívat. Školení jsou pro Vás, kteří pracujete ve službách jak začátečníky, tak profesionály. Díky mým zkušenostem v oboru jsou však školení speciálně připraveny pro profese jako kosmetička, manikérka, kadeřnice, masér, fyzioterapeut, lékař, sauna master, recepční, obchodní zástupce značky, manažer, či majitel těchto provozů.Pokud Vás zajímá, jak můžete být Vy a Váš tým ještě úspěšnější v tomto oboru těším se na Vás.

 

BUSINESS ŠKOLENÍ

Série business školení se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem. Úspěšný business je první částí a doporučuji ním začít. Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, provoz a management.. Ideálně doporučuji pro návaznost absolvovat části postupně. Jednotlivé školení je však možné rezervovat i samostatně. Mise business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít konkrétní cíl a začít si plnit své sny, či už jste řadový zaměstnanec, provozní, manažer, nebo majitel.

ODBORNÉ SEMINÁŘE

Jsou pro všechny profese a klienty, kteří si chtějí zjednodušit život i zvýšit prodej. Na téma zdraví a toxiny, či typologie osobnosti jsem připravila dvou hodinové semináře, které Vás profesně posunou dál. Semináře se konají v jeden den a tematicky na sebe nenavazují, můžete je absolvovat samostatně. Po seminářích máte možnost využít saunu a Wellness pro celkovou harmonii těla a mysle. V prvním diskutujeme na téma jako toxiny, celulitida, detoxikace, nemoc a dostáváte konkrétní řešení problému. Ve druhém řešíme typologii osobnosti dle světové metody DISC, kde se otestujete a ukážu Vám proč Vás některé typy osobnosti rozčilují a s některými sympatizujete i jak jim prodávat.

 

 

 

ONLINE ŠKOLENÍ

Preferujete seberozvoj z pohodlí domova? Školení I. - úspěšný business je Vám  k dispozici. Výhodou online programu je, že Vám nic neunikne. Můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice vracet a pustit si je znova. Online školení se skládá ze 2 částí po 2 hodinách. Dozvíte se proč je důležité pro Vaše podnikání navštívit konkurenci. Nebo kolik by měl utratit Váš klient, abyste prosperovali. Sdělím Vám i mé nejefektivnější nástroje zvýšení tržeb, či poznatky ze zaoceánských lodí, mé nejlepší školy obchodu. 

 

 

 

 

JAK NA REZERVACE

Na konkrétní školení se přihlásíte jednoduše vypsáním formuláře. Rezervace bude platná po přijetí platby na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka pro příjemce: Vaše jméno + datum školení. Následně Vám bude vystavena a zaslána faktura. Maximální počet účastníků na business školení je 12, na odborní seminář 30. Školení se koná v Sokolovně na Říčanské 118, v Průhonicích.

 

ZDENĚK KOUKOL, Marketing

Nepotkávám tak často zapálené lidi pro to, co dělají rádi zcela ze svého srdce. To množství energie vložené do spolupráce je zcela obdivuhodné a nad celkovou profesionalitou smekám klobouk. Pokud bych si měl vybrat, tak již mám zcela jasnou volbu.

VOJTĚCH VESELÝ, Fyzioterapeut

Zuzana je pro mě naprostý unikát v oboru Wellness. Její zkušenosti, velmi efektivní a vřelý přístup je mi vždy velkou inspirací a hlavně enormním přínosem. Zuzany semináře naprosto fantasticky vypichují ty body, které z vás udělají opravdu rozdílové hráče... ať už pracujete kdekoliv. Chovám k Zuzaně úctu jako k profesionálovi, ale zrovna tak jako k velmi srdečnému a energickému člověku. Závěrem bych snad jen poznamenal ještě tu krásnou a pozitivní atmosféru, kterou Zuzka s naprostou lehkostí utváří všude kolem sebe. Je to štěstí být v její společnosti. Přeji vám ať vás na vaší cestě provází radost, zdraví a laskavá rodina. Děkuji.

LENKA ČAPKOVÁ, Balisecret

Máte pocit, že pracujete nonstop, bez viditelných výsledků ? Skvělé, profesionální, inspirativní a v neposlední řadě zábavné workshopy, které jsem u Zuzany absolvovala Vám prozradí, jak se stát Superstar ve svém oboru a ušetřit čas. Rozhodně doporučuji. Ne jen, že Vás navede k úspěchu, nabízí také osobní konzultace ušité na míru, což je skvělé. Děkuji.

DANA TROJANOVÁ, Školitelka

Absolvovala jsem u Zuzky všechny 4 workshopy, a i když mám za sebou opravdu řadu různých školení, tak tato byla bezkonkurenčně nejpřínosnější. Nadšeni, profesionalita a úžasná energie s jakou Zuzka své bohaté zkušenosti předává jsou jedinečné, přínosné a aplikovatelné v různých profesních sférách.
Doporučuji všem, protože co se tady dozvíte a naučíte, z toho budete čerpat a využívat cely život nejen v profesním životě, ale i v tom osobním.
Školení Zuzky se musí zažít, pak pochopíte :) Děkuji a už se těším na další nová školení.

V oboru jsem přes 13 let a myslel jsem si, že toho vím už hodně. Avšak školení od Zuzky mě zase nastartovalo makat na sobě a na svém byznyse. Začít dělat věci zase chytře a efektivně. Zuzka jde přímo k věci, žádné teoretické řeči, ale skutečné know how pro moderní podnikání. Moc děkuji Zuzi za top kurz ze kterého čerpám každý den. DOPORUČUJI!!

Velký profesionál v oblasti Spa a wellness,

v nastavení všech standardu, včetně denních budgetu, včetně motivaci teamu. Dle mých zkušenosti v této oblasti, je Zuzana největší profík v ČR.

PETRA SVOBODOVÁ, majitelka salónu

Vždy se dá najít cesta jak jít dál, jak si plnit své sny, jak se stát větším profesionálem. A Zuzka Vás k té cestě bezpečně navede. Děkuji za vše, Zuzko.

JAN ŠEL, Masérská škola

HELENA EGNEROVÁ, Manager

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

Tel: +420 727 808 506

Email: infoskorikova@gmail.com

Web: www.zuzanaskorikova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Zuzana Škoríková

Pražská 709

252 41 Praha- Západ

IČO: 07510519​​

Č.Ú. : 6298497001/5500

IBAN: CZ 4055 0000 0000 6298497001

SWIFT: RZBCCZPP