SEBEROZVOJ se zuzanou škoríkovou

PRACUJETE VE SLUŽBÁCH A NEJSTE SPOKOJENI SE SVÝMI PŘÍJMY? ČTĚTE DÁL.

Za spolupráci s mnohými z Vás narážím na stejné problémy pořád dokola. „Nedaří se mi vyvolat u klienta potřebu častější návštěvy.” „Snažím se prodávat, ale bez viditelných výsledků a stresuje mně to.” „Bojím se zvýšit cenu, abych neztratila klienty a tak pracuji od nevidím do nenávidím, bez zvýšení příjmu.”

Často jste dlouho zacykleni, frustrováni a nevidíte možnost, jak z toho ven. Přitom změnit to a posunout se je mnohem jednodušší, než si myslíte. Inspiruji Vás, jak být úspěšnější a zvýšit si tržby do pár týdnu. Možnost seberozvoje se mnou máte formou business školení, odborných seminářů, nebo individuálních konzultací.

 

PRO KOHO JSOU ŠKOLENÍ?

Pro Vás, kteří pracujete ve službách jak začátečníky, tak profesionály. Díky mým 15letým zkušenostem v oboru jsou business školení speciálně připraveny pro zaměstnance wellness, spa, salónů, klinik, hotelů. Pokud jste kosmetička, masér, fyzioterapeut, lékař, sauna master, recepční, obchodní zástupce značky, manažer, či majitel těchto provozů a zajímá Vás, jak můžete být Vy a Váš tým ještě úspěšnější v tomto oboru těším se na Vás.

V ČEM JSOU MÉ ŠKOLENÍ JINÉ?

V oboru je mnoho vzdělávacích institutů, kde učí tělovým a obličejovým procedurám a podobně. I když mám certifikace, rozhodla jsem se touto cestou nejít. Mé zkušenosti managementu v luxusních provozech se stovkami zaměstnanců ukázali obrovské rezervy na trhu v tomto oboru jinde. Je potřeba kvalitně vzdělávat manažery, majitelé, kosmetičky, maséry, fyzioterapeuty, lékaře, sauna master, recepční v tomto oboru z pohledu obchodu. Na mých školeních proto dávám konkrétní návod, jak se v profesi posouvat vždy o level výš a ukazuji Vám cestu k úspěchu v stylu pracuj méně a vydělávej více. Na konkrétních příkladech z praxe Vám pomáhám změnit si CD ve své hlavě z pohledu to nejde na nové CD najdu cestu, jak to jde.

MOŽNOSTI SEBEROZVOJE JSOU: 

I.BUSINESS ŠKOLENÍ:

Připravila jsem pro Vás 4hodinové profesionální business školení. Série se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem. Úspěšný business je první částí a vždy doporučuji ním začít. Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, úspěšný provoz a úspěšný managment. Každá z částí se věnuje konkrétní problematice a velmi otevřeně na příkladech z praxe propracovává k věci dané téma. Ideálně je absolvovat jednotlivá školení postupně, protože je tam určitá návaznost. Z praxe však vím, že někteří potřebujete na provozu řešit aktuálně určitou problematiku, a proto je možné se přihlásit i na školení které je pro Vás aktuálně nejvhodnější. Mise mých business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít jasný cíl a začít si plnit své sny.

TÉMY A TERMÍNY:

II. ODBORNÉ SEMINÁŘE:

Připravila jsem pro Vás i 2hodinové odborné semináře na konkrétní témata, které Vám pomůžou se v profesi posouvat o level výš. Můžou být vstupní bránou, pokud potřebujete ještě ujistit, zda jsou business školení pro Vás vhodné. Tyto odborné semináře jsou pro všechny, kteří pracují ve službách a zajímají se o mé motto pracuj méně a vydělávej více, jako i můj pohled na konkrétní téma.

 

TÉMY A TERMÍNY:

 

III. ONLINE ŠKOLENÍ - ÚSPĚŠNÝ BUSINESS:

Je pro Vás obtížné účastnit se business školení v Praze. Na Vaše žádosti je tu novinka v podobě online verze školení úspěšný business pro seberozvoj z pohodlí domova. Řešíme otázky maximalizaci tržeb, chyb provozu čísel a podobně.

 

 

 

 

JAK REZERVOVAT ŠKOLENÍ:

Na konkrétní školení se přihlásíte jednoduše vypsáním rezervačního formuláře na této stránce. Rezervace bude platná po přijetí platby na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka pro příjemce: Vaše jméno + datum školení. Následně Vám bude vystavena a zaslána faktura. Maximální počet účastníků na business školení je 12, na odborní seminář 30. Školení se koná v Sokolovně na Říčanské 118, v Průhonicích.

 
  • Facebook Sociální Icon
  • Instagram
  • LinkedIn Sociální Icon
  • Youtube

KONTAKTNÍ ÚDAJE:

 Tel: +420 727 808 506

 Email: infoskorikova@gmail.com

 Web: www.zuzanaskorikova.com

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

 Zuzana Škoríková

 Pražská 709

 252 41 Praha- Západ

 IČO: 07510519​​

 Č.Ú. : 6298497001/5500

 IBAN: CZ 4055 0000 0000 6298497001

 SWIFT: RZBCCZPP