V čem vás video kurzy podpoří?

Nová energie pro vaše

Beauty & Wellness podnikání

Načerpáte pozitivní 

energii, obnovíte Vaši vášeň a nadšení pro práci. Budete vítat své klienty v plné síle, profesionalitě a s úsměvem. Již dnes se můžete inspirovat a nabít jedinečnou atmosférou školení z pohodlí domova díky video kurzům.

Naučíte se, jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, i když čísla nejsou Vaší silnou stránkou. Objevíte

nástroje pro zvýšení zisku bez extra úsilí a marketingových nákladů.

Poznáte nejčastější 

chyby provozu a zařadíte konkrétní 

kroky ke zlepšení kvality. Posunete své služby ještě o level výš. Vždy otevřeně sdílím své zkušenosti a na konkrétních příkladech inspiruji jak předčit očekávaní vašich klientů. 

Naučíte se vidět svět potřebami Vašich klientů a mluvit jejich jazykem. Pohnete se z místa a úspěšně odstartujete své podnikání a navýšíte prodeje. Naučíte se na příkladech kdy a jak správně nabídnout produkty a prolomíte strach z prodeje. 

Co Vás ve video kurzech čeká?

1
2
3

Jedná se o záznam ze dvou školení. Video kurz I. je ze školení Úspěšný business a video kurz II. ze školení Úspěšný prodej. Oba videokurzy se skládají ze 2 částí po 2 hodinách

Videa si můžete zhlédnout kdykoliv a neopakovatelně krát. Nemusíte být v určitou hodinou on-line, určujete si vlastní tempo. Součástí je i přehledná prezentace, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Objednáte formulářem, nebo mailem. Po přijetí platby Vám zpřístupním členskou sekci, ve které naleznete vybraný video kurz i prezentaci. Výhodou je, že Vám nic neunikne, můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice opakovaně vracet.

2_edited_edited.jpg

Objednejte si video kurz

Další možnosti seberozvoje

Podnikejte s lehkostí, propojte se s úžasnými klienty a získejte nový pohled na  situaci, kterou potřebujete řešit. Využijte mé zkušenosti v oboru, velice ráda Vám pomůžu najít tu správnou cestu.

Série školení změní vaše podnikání. Objevte, které nástroje využívat pro maximalizaci tržeb i jak nabídnout produkty. Prolomte strach z prodeje a naučte se efektivně řídit sebe i své zaměstnance.

Zajímá Vás, jaký je aktuální stav Vašeho provozu, jak pracují Vaši zaměstnanci a kvalita nabízených služeb, když to zrovna nemáte pod kontrolou? Jste připraveni zjistit aktuální stav provozu?

Co říkají mí klienti

Zuzana Havlíková

Fyzioterapeut

Zuzana je profesionálka, která rozhodně umí motivovat svůj/celý team. Nejvíc si na ní vážím, že dokáže odhalit vaše silné stránky a podpořit vás v rozvoji. Díky.

Petra Svobodová

majitelka salónu

Vždy se dá najít cesta jak jít dál, jak si plnit své sny, jak se stát větším profesionálem. A Zuzka Vás k té cestě bezpečně navede. Děkuji za vše, Zuzko.

Helena Egnerová

Brand Manager

Velký profesionál v oblasti Spa a Wellness, v nastavení všech standardu, včetně denních budgetu, včetně motivaci teamu. Dle mých zkušenosti v této oblasti, je Zuzana největší profík v ČR.