Co jsou mé video kurzy?

Nová energie pro vaše

Beauty & Wellness podnikání

  • Jedná se o záznam ze dvou živých školení. Video kurz I. je ze školení Úspěšný business a video kurz II. ze školení Úspěšný prodej. Oba videokurzy se skládají ze 2 částí po 2 hodinách

  • Videa si můžete zhlédnout kdykoliv a neopakovatelně krát. Nemusíte být v určitou hodinu on-line, určujete si vlastní tempo. Součástí je i přehledná prezentace, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

  • Objednáte formulářem, nebo mailem. Po přijetí platby Vám zpřístupním členskou sekci, ve které naleznete vybraný video kurz i prezentaci. 

2_edited_edited.jpg

V čem vás podpoří?

Načerpáte pozitivní 

energii, obnovíte Vaši vášeň a nadšení pro práci. Budete vítat své klienty v plné síle, profesionalitě a s úsměvem. Již dnes se můžete inspirovat a nabít jedinečnou atmosférou školení z pohodlí domova .

Naučíte se, jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, i když čísla nejsou Vaší silnou stránkou. Objevíte

nástroje pro zvýšení zisku bez extra úsilí a marketingových nákladů.

Poznáte nejčastější 

chyby provozu a zařadíte konkrétní 

kroky ke zlepšení kvality. Posunete své služby ještě o level výš. Otevřeně zde sdílím své zkušenosti a na  příkladech inspiruji jak předčit očekávaní vašich klientů. 

Naučíte se vidět svět potřebami Vašich klientů a mluvit jejich jazykem. Pohnete se z místa a odstartujete své podnikání a navýšíte prodeje. Naučíte se na příkladech kdy a jak správně nabídnout produkty a prolomíte strach z prodeje. 

Objednejte si video kurzy