VIDEO KURZY 

Nezáleží na tom, kde pracujeme, ale či  profesi děláme srdcem a kam až ji umíme profesionálně posunout.

  • Chcete se pohnout z místa, úspěšně odstartovat své podnikání, ale nevíte kde a jak začít? Potřebujete namotivovat a dobít pozitivní energií, či načerpat inspiraci? Mám pro Vás jednoduché řešení.

  • Již dnes si můžete vychutnat jedinečnou atmosféru mých školení z pohodlí domova díky video záznamu školení ÚSPĚŠNÝ BUSINESS a nově i ÚSPĚŠNÝ PRODEJ. Videokurzy Vám pomůžou vyladit "CD nejistoty a strachu ve Vaší hlavě" na " CD úspěchu a kreativity"  v oblasti Beauty & Wellness.

  • Načerpejte pozitivní energii, obnovte Vaši vášeň a nadšení pro práci. Buďte připraveni v plné síle, profesionalitě a s úsměvem na Vaše zákazníky. Moc mě těší, že tento nelehký čas využíváte produktivně, seberozvojem, motivací a vzděláváním. 

2_edited_edited.jpg
05fdc911-4326-4234-8b5b-4a9b9b5df8ce.jpe

CO VÁM VIDEO KURZY PŘINESOU?

  • Naučíte se, jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, a odstartovat úspěšně podnikání i když čísla nejsou Vaší silnou stránkou.

  • Na příkladech z praxe si ukážeme provoz luxusních Wellness zaoceánských lodí, kde jsem 4 roky pracovala a podělím se i o to, proč to byla má nejlepší škola obchodu.

  • Naučíte se na příkladech kdy a jak správně nabídnout produkty a prolomit strach z prodeje.

  • Otevřeně sdílím nejčastější chyby provozu salónů a Wellness. Prezentuji konkrétní kroky luxusních ošetření i kdy je potřebné je zařadit, abyste nejen splnili, ale předčili očekávaní vašich klientů.

  • Naučíte se, jaké nástroje využívat pro maximalizaci tržeb bez extra úsilí a marketingových nákladů

  • Přímo na modelových situacích si natrénujeme jak docílit ano v prodeji.

  Jak to vypadá uvnitř video kurzu?

Jedná se o záznam ze školení ÚSPĚŠNÝ BUSINESS A ÚSPĚŠNÝ PRODEJ. Oba videokurzy se skládají ze 2 částí po 2 hodinách. Po objednaní dostanete přístup do členské sekce, ve které naleznete Vámi vybraný video kurz a prezentaci. Výhodou je, že Vám nic neunikne. Můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice vracet a pustit si je znova. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

JAK REZERVOVAT  VIDEO KURZ?

Kurzy objednáte emailem na infoskorikova@gmail.com. Následně Vám bude zpřístupněna členská sekce s video kurzem. Součástí je i prezentace v PDF formátu, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.  K jednotlivým krokům, testům a problematice se můžete kdykoliv vracet a pustit si je znova. Platbu prosím na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka : Vaše jméno + Video kurz a číslo. 

JAKÉ JSOU DALŠÍ MOŽNOSTI SEBEROZVOJE?

45033a42-d771-43c4-90aa-4fd043a66190.jpe
spa-2.jpg
soli Masážní

VOJTĚCH VESELÝ, Fyzioterapeut

Zuzana je pro mě naprostý unikát v oboru Wellness. Její zkušenosti, velmi efektivní a vřelý přístup je mi vždy velkou inspirací a hlavně enormním přínosem. Zuzany semináře naprosto fantasticky vypichují ty body, které z vás udělají opravdu rozdílové hráče... ať už pracujete kdekoliv. Chovám k Zuzaně úctu jako k profesionálovi, ale zrovna tak jako k velmi srdečnému a energickému člověku. Závěrem bych snad jen poznamenal ještě tu krásnou a pozitivní atmosféru, kterou Zuzka s naprostou lehkostí utváří všude kolem sebe. Je to štěstí být v její společnosti. Přeji vám ať vás na vaší cestě provází radost, zdraví a laskavá rodina. Děkuji.

Absolvovala jsem u Zuzky všechny 4 workshopy, a i když mám za sebou opravdu řadu různých školení, tak tato byla bezkonkurenčně nejpřínosnější. Nadšeni, profesionalita a úžasná energie s jakou Zuzka své bohaté zkušenosti předává jsou jedinečné, přínosné a aplikovatelné v různých profesních sférách.
Doporučuji všem, protože co se tady dozvíte a naučíte, z toho budete čerpat a využívat cely život nejen v profesním životě, ale i v tom osobním.
Školení Zuzky se musí zažít, pak pochopíte :) Děkuji a už se těším na další nová školení.

Velký profesionál v oblasti Spa a wellness,

v nastavení všech standardu, včetně denních budgetu, včetně motivaci teamu. Dle mých zkušenosti v této oblasti, je Zuzana největší profík v ČR.

Vždy se dá najít cesta jak jít dál, jak si plnit své sny, jak se stát větším profesionálem. A Zuzka Vás k té cestě bezpečně navede. Děkuji za vše, Zuzko.

DANA TROJANOVÁ, Školitelka

HELENA EGNEROVÁ, Manager

PETRA SVOBODOVÁ, majitelka salónu

PORADENSTVÍ PRO BEAUTY &WELLNESS

Spolu najdeme tu správnou cestu...