VIDEO KURZ - ÚSPĚŠNÝ BUSINESS

Máte krásný, ale méně vytížený provoz salónu, kliniky, nebo Wellness? Chcete vydělávat více peněz a lépe organizovat svůj čas? Vzdělávejte se z pohodlí domova a posuňte se v kariéře díky video kurzu. Na příkladech z praxe otevřeně a přímo sdílím letité zkušenosti. Pomůžu Vám změnit CD v hlavě z pohledu to nejde na najdu cestu, jak to jde.

CO VÁM VIDEO KURZ PŘINESE?

  • Naučíte se, jak si umět vše správně propočítat, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, a odstartovat úspěšně podnikání i když čísla nejsou Vaší silnou stránkou.

  • Na příkladech z praxe si ukážeme provoz luxusních Wellness zaoceánských lodí, kde jsem 4 roky pracovala a podělím se i o to, proč to byla má nejlepší škola obchodu.

  • Otevřeně sdílím nejčastější chyby provozu salónů a Wellness. Prezentuji konkrétní kroky luxusních ošetření i kdy je potřebné je zařadit, abyste nejen splnili, ale předčili očekávaní vašich klientů.

  • Naučíte se, jaké nástroje využívat pro maximalizaci tržeb bez extra úsilí a marketingových nákladů.

  Jak to vypadá uvnitř video kurzu?

Jedná se o vzdělávací program, který se skládá ze 2 částí po 2 hodinách. Po platbě dostanete přístup do členské sekce, ve které naleznete video kurz. Výhodou je, že Vám nic neunikne. Můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice vracet a pustit si je znova. Navíc je vše uděláno s respektem k Vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

2_edited_edited.jpg
FB_IMG_1572281244547.jpg

JAK REZERVOVAT  VIDEO KURZ?

VIDEO KURZ  objednáte jednoduše emailem na infoskorikova@gmail.com Po přijetí platby Vám bude následně zpřístupněna členské sekce s video kurzem. Platbu prosím na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka : Vaše jméno + Video kurz a číslo. Video kurz se skládá ze 2 částí po 2 hodinách. K jednotlivým krokům, testům a problematice se můžete kdykoliv vracet a pustit si je znova. Navíc je součástí i prezentace v PDF formáte, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. 

 

  • Připravila jsem pro Vás i business školení v Praze. Jedná se o sérii business školení, která se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem.

  • Úspěšný business je první částí a doporučuji s ním začít. Jako jediné ze školení je i formou video kurzu.

  • Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, provoz a management. Ideálně doporučuji pro návaznost absolvovat části postupně. Jednotlivé školení je však možné rezervovat i samostatně.

  • Mise business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít konkrétní cíl a začít si plnit své sny, ať už jste řadový zaměstnanec, provozní, manažer, nebo majitel. Pro prověření kapacity školení mně neváhejte prosím kontaktovat.

JAKÉ JSOU DALŠÍ MOŽNOSTI SEBEROZVOJE?

VOJTĚCH VESELÝ, Fyzioterapeut

Zuzana je pro mě naprostý unikát v oboru Wellness. Její zkušenosti, velmi efektivní a vřelý přístup je mi vždy velkou inspirací a hlavně enormním přínosem. Zuzany semináře naprosto fantasticky vypichují ty body, které z vás udělají opravdu rozdílové hráče... ať už pracujete kdekoliv. Chovám k Zuzaně úctu jako k profesionálovi, ale zrovna tak jako k velmi srdečnému a energickému člověku. Závěrem bych snad jen poznamenal ještě tu krásnou a pozitivní atmosféru, kterou Zuzka s naprostou lehkostí utváří všude kolem sebe. Je to štěstí být v její společnosti. Přeji vám ať vás na vaší cestě provází radost, zdraví a laskavá rodina. Děkuji.

Absolvovala jsem u Zuzky všechny 4 workshopy, a i když mám za sebou opravdu řadu různých školení, tak tato byla bezkonkurenčně nejpřínosnější. Nadšeni, profesionalita a úžasná energie s jakou Zuzka své bohaté zkušenosti předává jsou jedinečné, přínosné a aplikovatelné v různých profesních sférách.
Doporučuji všem, protože co se tady dozvíte a naučíte, z toho budete čerpat a využívat cely život nejen v profesním životě, ale i v tom osobním.
Školení Zuzky se musí zažít, pak pochopíte :) Děkuji a už se těším na další nová školení.

Velký profesionál v oblasti Spa a wellness,

v nastavení všech standardu, včetně denních budgetu, včetně motivaci teamu. Dle mých zkušenosti v této oblasti, je Zuzana největší profík v ČR.

Vždy se dá najít cesta jak jít dál, jak si plnit své sny, jak se stát větším profesionálem. A Zuzka Vás k té cestě bezpečně navede. Děkuji za vše, Zuzko.

DANA TROJANOVÁ, Školitelka

HELENA EGNEROVÁ, Manager

PETRA SVOBODOVÁ, majitelka salónu

PORADENSTVÍ PRO BEAUTY &WELLNESS

Spolu najdeme tu správnou cestu...