top of page

Naučte se pracovat méně a vydělávat více​

… a nečekejte až vyhoříte!

Máte někdy pocit, že pracujete dlouhé hodiny a přesto nedosahujete požadovaných výsledků?

Chcete změnu, která bude stoprocentně účinná?

Během svých konzultací jsem navštívila mnoho provozů a téměř všude se opakují ty stejné chyby. Eliminujte je a uvidíte, jak se začnou dít opravdové zázraky.

Představte si, jak by bylo přijít domů ne v 8 večer, ale třeba ve 3 odpoledne. Mít čistou hlavu a dobrý pocit z naplněných denních cílů. Věřte mi, tato změna může být klíčem k úspěchu.

Zuzka_lifestyle_buss-10.jpg

Video kurzy vám zodpoví

​​Jak vše správně propočítat, přemýšlet strategicky a úspěšně odstartovat, i když nemáte zcela silné číselné dovednosti – to je zaměření tohoto videokurzu. Během něj se budeme věnovat analýze finančních výsledků a stanovení denních cílů.

Zjistíte, jak vám může návštěva konkurence pomoci – identifikujeme silné stránky konkurence a hledáme inspiraci. Taktéž získáte perspektivu na to, jak konkurenti přistupují k zákazníkům a nabízejí své služby.

Proč byl můj život na zaoceánských lodích tou nejlepší školou obchodu? V tomto videokurzu přeneseme zkušenosti z obchodního prostředí zaoceánských lodí na principy a strategie v oblasti Beauty & Wellness.

Další témata zahrnují strategie zákaznického udržení a budování dlouhodobých vztahů. Identifikujeme faktory ovlivňující spokojenost klientů a jejich návratnost.

Naučíme se, jak vytvořit nezapomenutelný zážitek pro klienty, sdílíme know-how a kroky ošetření s důrazem na odbornost a komplexní řešení problémů klientů. Objevíte "wau" efekt, který učiní zákazníky ochotnými pravidelně se vracet.

Vyvarujte se nejčastějších chyb

FB_IMG_1572281244547.jpg

Vytvářejte nejen proceduru, ale i pečlivě strukturovaný rituál, který spojuje klíčové kroky. Během kurzu vám poskytnu postup jednotlivých částí. Zaručuji vám úspěch, pokud budete pečlivě dodržovat každý krok.

Proaktivně se vyvarujete nejčastějším chybám a budete zdokonalovat kvalitu poskytovaných služeb. Kromě toho se naučte plnit nejen očekávání klientů, ale také je předčit.

Ve videokurzu odpovím na otázky, které obdržím nejčastěji. Najdete tam mnoho cenných informací, které jsem získala během své praxe.

A pokud byste si v kurzu s něčím nevěděli rady, budu vám k dispozici.

Kolik video kurz stojí?

​4 hodiny školení ve dvou spotech

Přístup do členské skupiny s neomezeným přístupem

k videím a prezentacím 

Pohodlné školení z pohodlí domova ve svém tempu, kdykoliv si vyberete.


Ve video kurzu Vám nic neunikne. Můžete se kdykoli vrátit k jednotlivým krokům, testům a problémům.

​​​

Cena : 2790 Kč

Příběhy mých úspěšných klientů

Výsledky a zpětná vazba od klientů hovoří za vše! Inspirujte se tím, co klienti po mém boku dosáhli, a hned poté se staňte také mých školení součástí.

Jméno:           Ján Šel

Podnikání:   Masérská Akademie

Program:      Školení úspěšný business i  úspěšný prodej

Zuzka jde přímo k věci, žádné teoretické řeči, ale skutečné know - how. Doporučuji! Moc děkuji, z kurzu čerpám každý den.

Výsledek:

V oboru jsem přes 13 let a myslel jsem, že toho vím hodně. Avšak školení od Zuzky mě nastartovalo makat na sobě a byznyse. Začít dělat věci zase chytře a efektivně.

Screenshot_20240322_215435_Instagram_edited.jpg

Jméno:          Věra Pilná

Podnikání:  Majitelka kosmetického salónu

Program:     Firemní školení úspěšný prodej

Výsledek:

Paní Zuzka mluví tedy neuvěřitelnou kadencí, ale naprosto vás pohltí. Musím říci, že očekávám od každého školení aspoň nějakou vzpruhu, ale toto? Bože, ta žena je neuvěřitelná.

Každou vaši ránu zasazení od klientky, každou vaši pochybnost, co v sobě máte, dokáže popsat, a vy pochopíte jak zbytečné jsou často vaše obavy.Školení mohu jen doporučit! 

Lépe já mám absolutní chuť dát za kosmetické ošetření 20 000Kč (příklad ze školení )už jen proto abych pochopila, že mé obavy ze všeho jsou absolutní nesmysl. Neuvěřitelný a holky fakt vřele doporučuji každému zažít, jak by to mělo vypadat ve vašem salonu.  Velké díky Alcině a velké díky p.Zuzce za to co předvedla.

Jméno:         Michaela Coufalová 

Podnikání:  Obchodní zástupkyně

Program:     Školení úspěšný business i úspěšný prodej

Výsledek:

Vřele doporučuji spolupráci s tebou každému obchodnímu zástupci. Tvé rady, inspirace a postřehy používám snad denně. Jen tak dál ♥️

Zuzanko chci se ti ze srdce poděkovat za tvé služby a za můj osobní a profesní posun. Naše spolupráce má neuvěřitelné výsledky. Neskutečně mě nakoplo naše společné první setkání. Jsem vděčná za to, že nám naše firma umožnila setkání a školení s tebou.

408763859_7031457790230279_6605140529212549877_n.jpg

 Rezervace

Pro rezervaci videokurzu vyplňte, prosím formulář. Následně proveďte platbu a do poznámky uveďte své jméno a číslo kurzu, o který máte zájem. Poté se přihlaste v pravém horním rohu sekce blog pomocí registračního formuláře – jedná se o žádost o členství. Po úspěšném přijetí platby Vám zpřístupníme členskou sekci s odkazem, kde naleznete videokurz s prezentací. Videokurz pak budete moci sledovat kdekoli z počítače nebo telefonu. 

bottom of page