top of page

Konzultace & Mentoring

Zuzka_lifestyle_buss--12.jpg

Během mé praxe jsem měla příležitost nahlédnout do mnoha provozů v oblasti Beauty & Wellness. Bohužel jsem si všimla, že se ve většině případů opakují ty samé chyby, které mohou bránit dosažení plného úspěchu. 

Často se ocitáme v situaci, kdy se zaplňováním každodenních úkolů ztrácíme z dohledu ty opravdu klíčové. To vede k frustraci a dojmu, že pracujeme nesmírně dlouho, ale bez patřičných výsledků. Je čas zastavit tento pocit neuspokojení. Nemusíte to dělat sami.

Společně můžeme nastavit optimální podmínky pro růst vašeho provozu.Jestliže hledáte odborné rady a profesionální směřování, neváhejte se zeptat na možnost konzultace, ať už osobně či telefonicky.

Mé dlouholeté zkušenosti a znalosti odvětví společně s vašimi představami dají vašemu podnikání jasné směřování k úspěchu!

Kdy zvážit konzultaci?

V podstatě, vždy, když máte pocit, že externí pohled a odborná pomoc by mohly přinést hodnotu pro vaše podnikání, je vhodný čas zvážit konzultaci. Je lepší hledat rady dříve než později, abyste předešli případným problémům a podpořili celkový úspěch vašeho podnikání.

33.png

ZAHÁJENÍ NOVÉHO PROJEKTU: Vytváření a spuštění nového provozu může být náročným úkolem, který vyžaduje odborné vedení. Dovolte mi, abych vás provedla k úspěchu a otevřela vám dveře do světa krásy s pevným přesvědčením a sebevědomím!

OPTIMALIZACE STÁVAJÍCÍHO PODNIKÁNÍ: Pro stávající podniky je konzultace ideální při snaze o optimalizaci stávajících procesů. Pokud máte pochybnosti ohledně již nastavené cenové politiky, procovní doby nebo celkového konceptu svého podnikání, společně najdeme trvalá řešení.

ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ A VÝZEV PRO SALON: Pokud provozujete salon krásy nebo jiný wellness podnik a potýkáte se s konkrétními problémy, jako je obsazenost, cenová strategie nebo inovace v odvětví, konzultace vám poskytne jasný pohled a strategie k jejich překonání s důrazem na specifika vašeho salonu.

VYHODNOCENÍ CENOVÉ POLITIKY A STRATEGIE PRO KOSMETIČKY: Pro samostatné kosmetičky, nebo profese v Beauty & Wellness, které chtějí zhodnotit svou cenovou politiku a strategii, bude konzultace zaměřená na poskytnutí konkrétních návodů a tipů pro udržení klientely.

OSOBNÍ A PROFESIONÁLNÍ ROZVOJ V BEAUTY & WELLNESS: Konzultace může být také užitečná pro osobní a profesní rozvoj. Pomáhám vám identifikovat vaše silné stránky a rozvíjet dovednosti potřebné pro dosažení vašich cílů.

Online konzultace

  • Získejte expertní rady pro váš biznis. Online konzultace plná klíčovýc...


    1 990 českých korun
  • Profesionální konzultace pro vaš nový projekt. Klikněte k úspěchu v B...


    2 990 českých korun

Příběhy mých úspěšných klientů

Výsledky a zpětná vazba od klientů hovoří za vše! Inspirujte se tím, co klienti po mém boku dosáhli, a hned poté se staňte také mých školení součástí.

Jméno:           

Helena Egnerová

Podnikání:   

Sales Manager

Program:      

Firemní školení a Mystery shoperr

Výsledek:

Spolupráce s Zuzanou byla klíčovým okamžikem. Je skvělý profesionál v oblasti spa a wellness, nastavuje vysoké standardy včetně denního rozpočtu a motivace týmu. Podle mé zkušenosti v této oblasti považuji Zuzanu za největšího profesionála v České republice. Její školení by mělo být povinné pro všechny pracovníky v tomto odvětví. Zuzana neslibuje zázraky, ale těm, kteří mají odhodlání něco změnit, poskytne neocenitelné znalosti.

2024-01-23 (1)_edited_edited_edited_edit
54405444_10218393169476065_7407355655314472960_n.jpg

Jméno:          

Zuzana Jarošová - Havlíková

Podnikání: 

Fyzioterapeutka a zakladatelka fitrodinka.cz

Program:     

Firemní školení a Konzultace

Výsledek:

Zuzana je skvělá profesionálka, která rozhodně ovládá umění motivace jak jednotlivců, tak celého týmu. Co na ní oceňuji nejvíce, je schopnost odhalit naše silné stránky a podporovat nás v osobním rozvoji. Velké díky za její angažovanost a podporu!

Jméno:        

Angela Kacarská

Podnikání:  

Majitelka salonu

Program:     

Školení úspěšný business i úspěšný prodej

Výsledek:

Zuzka je opravdu výjimečná profesionálka! Pro všechny, kteří touží po posunu ve svém kosmetickém salonu, wellness nebo potřebují rady ohledně řízení týmu, jsou semináře s Zuzkou absolutní trefou do černého! Rozhodně DOPORUČUJI.

414438214_1135493490965357_7838885135991245150_n.jpg

Tohle můžete být i vy.

Kliknete níže k úspěchu v Beauty & Wellness a staňte se mojí další úspěšnou klientkou!

Exkluzivní balíček 

  • Zářte jako Superstar v Beauty & Wellness! Exkluzivní balíček konzultac...


    5 990 českých korun
bottom of page