top of page

E - kniha Superstar zdarma

28_edited.jpg

Považuji za svůj osobní cíl sdílet svou vášeň a inspiraci, především s ženami, které hledají svou vlastní cestu. Věřím, že sdílení know-how je klíčové pro vzájemný růst a úspěch. Právě z tohoto důvodu je má e-kniha SUPERSTAR Beauty & Wellness zdarma k dispozici pro profesionály v oboru.

Tato kniha slouží jako úvodní průvodce filozofií pracovat méně a získávat více, obsahující mnoho praktických tipů. Mým cílem je inspirovat co nejvíce lidí, abychom společně posunuli standardy v oblasti Beauty & Wellness.

Zuzana Škoríková
Beauty &Wellness Expert

Vítejte na mé webové stránce! Jsem Zuzana Škoríková, expertka v oblasti Beauty & Wellness, která spojuje vášeň a zkušenosti ve světě krásy a lázeňství s filozofií pracovat méně a získávat více. Jsem vaší průvodkyní k dosažení optimálních výsledků v prodeji produktů a služeb, s důrazem na zvýšení kvality ve vašem podnikání.

Má vášeň spočívá v poskytování know-how při zakládání nových projektů v oblasti Beauty & Wellness a v salonech. Stejně tak se zaměřuji na zdokonalování kvality, konceptu a zisku již existujících provozů. Považuji za prioritu sdílet svou vášeň a inspiraci, zejména s ženami, které hledají svou cestu, pomocí příběhů, lekcí a zkušeností. 

S dlouholetými zkušenostmi v odvětví, kde jsem pracovala pro renomovaná zařízení jako jsou Mandarin Oriental, Princess Cruise Lines, Steiner LTD Elemis Spas, Radisson SAS, Aquapalace Prague a Four Seasons, nabízím hluboký vhled do výzev, kterým denně čelíte. Díky mému vedení multikulturních týmů vám přináším nejen obchodní strategie, ale také osobní partnerství založené na empatii a porozumění vašim jedinečným potřebám.

Ačkoliv je moje pracovní historie spojena s prestižními luxusními zařízeními, ráda spolupracuji i s menšími salóny a wellness provozy. Chci být nejen expertem, ale i průvodcem na cestě k úspěchu a větší prosperitě. Zarezervujte si vhodnou službu pro váš provoz, a společně postavíme váš podnik na nový level. Vaše úspěšné podnikání v oblasti kosmetiky, Spa & Wellness začíná právě teď.

ja misto (1).jpg

Inspirace

1
2

Jak vám mohu pomoct?

bottom of page