top of page

Osobní školení Beauty & Wellness

Vítejte na mé webové stránce! Jsem Zuzana Škoríková, expertka v oblasti Beauty & Wellness, která spojuje vášeň a zkušenosti ve světě krásy a lázeňství s filozofií pracovat méně a získávat více. Jsem vaší průvodkyní k dosažení optimálních výsledků v prodeji produktů a služeb, s důrazem na zvýšení kvality ve vašem podnikání. Má vášeň spočívá v poskytování know-how při zakládání nových projektů v oblasti Beauty & Wellness a v salonech. Stejně tak se zaměřuji na zdokonalování kvality, konceptu a zisku již existujících provozů. Považuji za prioritu sdílet svou vášeň a inspiraci, zejména s ženami, které hledají svou cestu, pomocí příběhů, lekcí a zkušeností.i.

V čem jsou výjimečné mé školení?

V oblasti Beauty & Wellness se můžete setkat s mnoha vzdělávacími institucemi, které se specializují na tělové a obličejové procedury. Nicméně mé bohaté zkušenosti ukazují, že je nezbytné zaměřit vzdělávání v tomto odvětví zejména na obchodní aspekty. Protože být v oboru krásy a relaxace nezahrnuje pouze poskytování procedur, ale také schopnost úspěšně řídit vlastní podnikání.

Z praxe vím, že denně čelíte výzvám nižších cen a nekonečného pracovního nasazení v beauty a wellness provozech. A nevidíte cestu ven. Nyní přišel čas na radikální změnu! Přiveďte revoluci do svého podnikání.

Rozumím, že život v oblasti Beauty & Wellness může přinášet mnoho výzev a denních překážek. Každý den se potýkáte s tlakem nižších cen a neustálým nasazením v práci. Možná máte pocit, že vaše podnikání ztrácí stabilitu a už nemáte čas pro sebe. Nastal čas pro zásadní změny!

V rámci kurzu "Úspěšný Business" nejen probíráme důvody, proč sledování konkurence hraje klíčovou roli, a jak správně kalkulovat hodnotu klienta, ale také společně prozkoumáme mé nejefektivnější strategie pro zvýšení tržeb. Mým cílem je být vaší průvodkyní k dosažení optimálních výsledků v prodeji, s důrazem na zvýšení kvality ve vašem podnikání.

Úspěšný business v Beauty Wellness

Jak vám"úspěšný business" pomůže:

5.png

INSPIRACE V KONKURENCI:

Získáte hlubší vhled do toho, jak konkurence přistupuje k zákazníkům a nabízí své služby.Identifikujte silné stránky konkurence a vytěžte z této analýzy inspiraci pro svůj vlastní podnik.

 

UMĚNÍ FINANCÍ A STRATEGIE:Naučíte se, jak kalkulovat hodnotu klienta a určit strategie pro zvýšení průměrné útraty klienta a zabezpečení stabilnějšího příjmu.

 

ZKUŠENOSTI ZE ZAOCEÁNSKÝCH LODÍ: Přenos zkušeností z obchodního prostředí zaoceánských lodí na klíčové principy a strategie v oblasti Beauty & Wellness.

UDRŽENÍ A NÁVRATNOST KLIENTŮ:

Sdílím know-how o krocích ošetření s důrazem na odbornost a komplexní řešení klientových potřeb. Vytváření "wau" efektu, který přiměje zákazníky k pravidelným návštěvám.

NÁSTROJE PRO ZVÝŠENÍ TRŽEB:

Implementace strategií na zvýšení průměrné útraty klienta a zajištění finančního růstu.

  • Přinesme revoluci do vašeho podnikání s kurzem "Úspěšný Business"! Zís...


    2 790 českých korun

Příběhy mých úspěšných klientů

Výsledky a zpětná vazba od klientů hovoří za vše! Inspirujte se tím, co klienti po mém boku dosáhli, a hned poté se staňte také mých školení součástí.

DSC08867.jpg

Jméno:           Ján Šel

Podnikání:   Masérská Akademie

Program:      Školení úspěšný business i  úspěšný prodej

Zuzka jde přímo k věci, žádné teoretické řeči, ale skutečné know - how. Doporučuji! Moc děkuji, z kurzu čerpám každý den.

Výsledek:

V oboru jsem přes 13 let a myslel jsem, že toho vím hodně. Avšak školení od Zuzky mě nastartovalo makat na sobě a byznyse. Začít dělat věci zase chytře a efektivně.

159564481_1865898043573974_1244337155498481471_n.jpg

Jméno:          Věra Pilná

Podnikání:  Majitelka kosmetického salónu

Program:     Firemní školení úspěšný prodej

Výsledek:

Paní Zuzka mluví tedy neuvěřitelnou kadencí, ale naprosto vás pohltí. Musím říci, že očekávám od každého školení aspoň nějakou vzpruhu, ale toto? Bože, ta žena je neuvěřitelná.

Každou vaši ránu zasazení od klientky, každou vaši pochybnost, co v sobě máte, dokáže popsat, a vy pochopíte jak zbytečné jsou často vaše obavy.Školení mohu jen doporučit! 

Lépe já mám absolutní chuť dát za kosmetické ošetření 20 000Kč (příklad ze školení )už jen proto abych pochopila, že mé obavy ze všeho jsou absolutní nesmysl. Neuvěřitelný a holky fakt vřele doporučuji každému zažít, jak by to mělo vypadat ve vašem salonu.  Velké díky Alcině a velké díky p.Zuzce za to co předvedla.

Jméno:         Michaela Coufalová 

Podnikání:  Obchodní zástupkyně

Program:     Školení úspěšný business i úspěšný prodej

Výsledek:

Vřele doporučuji spolupráci s tebou každému obchodnímu zástupci. Tvé rady, inspirace a postřehy používám snad denně. Jen tak dál ♥️

Zuzanko chci se ti ze srdce poděkovat za tvé služby a za můj osobní a profesní posun. Naše spolupráce má neuvěřitelné výsledky. Neskutečně mě nakoplo naše společné první setkání. Jsem vděčná za to, že nám naše firma umožnila setkání a školení s tebou.

408763859_7031457790230279_6605140529212549877_n.jpg

Úspěšný prodej v Beauty Wellness

Jste profesionál, ale prodej vás stresuje a hledáte důvody, proč to není možné? Máte pocit vyčerpání z argumentů, jako jsou vysoké ceny nebo přesvědčení, že klienti již mají všechno? Možná byste rádi zvýšili svůj příjem prostřednictvím prodeje produktů, ale bojíte se odmítnutí?

Přijměte inspiraci ze školení Úspěšný prodej, které vám pomůže dosáhnout úspěchu v prodeji, a to pomocí modelových situací, ve kterých překonáte své obavy. Naučíte se, kdy a jak správně prezentovat své produkty na základě praktických příkladů. Rovněž vám poskytnu tipy, jak správně otevřít a uzavřít prodej i jak efektivně využívat konzultační formuláře, protože profesionál především pomáhá lidem, ne pouze prodává.

Pokud si uvědomujete, že účtujete nižší ceny než byste si představovali, a pracujete od nevidím do nenávidím, udělejte si pauzu a přehodnoťte svůj přístup. Mé školení může být ideálním dárkem pro vás. Zvýší vaše dovednosti a sebevědomí v oblasti prodeje.

Jak vám"úspěšný prodej" pomůže:

5.png

ROZDÍL MEZI ZAMĚSTNANCEM A SUPERSTAR ZAMĚSTNANCEM: Podrobně probereme, co odlišuje běžného zaměstnance od těch výjimečných. Ukážeme si, jak se stát Superstar zaměstnancem a přinést do práce nadstandardní hodnotu.

JAK PŘEKONAT STRACH, SPRÁVNĚ NABÍDNOUT PRODUKTY A ZMĚNIT SVÉ MYŠLENÍ? Podíváme se na konkrétní techniky a strategie, jak překonat strach spojený s prodejem. Naučíme se, jak efektivně nabízet produkty. Diskutujeme o transformaci myšlení, která vede k úspěšnému prodeji.

PROČ BYL ŽIVOT NA ZAOCEÁNSKÝCH LODÍCH MOU NEJLEPŠÍ ŠKOLOU OBCHODU? Sdílím konkrétní zážitky a situace z mé praxe na zaoceánských lodích a vysvětluji, jaké obchodní dovednosti a pohled na klienty a prodej jsem získala.

JAK DOSÁHNOUT ÚSPĚŠNÉHO PRODEJE A PROČ JE VŽDY DŮLEŽITÉ ZAČÍT U KONZULTACE? Zkoumáme klíčové kroky k úspěšnému uzavření prodeje a zdůrazňuji, proč je nezbytné začít s kvalitní konzultací. Představuji konkrétní postupy a techniky, které vedou k efektivnímu prodeji a vyšší spokojenosti klientů.

VYUŽITÍ KONZULTAČNÍCH FORMULÁŘŮ: Důležitost a efektivní využití formulářů k lepšímu porozumění potřebám klientů.

MODELOVÉ SITUACE PRODEJE S NÁSLEDNOU ZPĚTNOU VAZBOU: Představení konkrétních scénářů prodeje a interaktivní hry klient/zaměstnanec s cennými zpětnými informacemi.

MOTIVACE V OBLASTI PRODEJE: Prozkoumání metod motivace a poskytnutí praktických tipů pro udržení motivace zaměstnanců k dosažení prodejních cílů.

Rezervace a cena školení

Na konkrétní školení se přihlásíte jednoduše vypsáním formuláře.

Následně proveďte platbu a v poznámce uveďte své jméno a číslo kurzu. Vaše rezervace bude potvrzena po obdržení platby na následující účet: 6298497001/5500, s poznámkou pro příjemce obsahující vaše jméno a název školení.

Školení se uskuteční v Praze. Pokud je to pro vás nevhodně vzdálené, máte možnost využít školení ve formě videokurzů. Díky tomu získáte stejné cenné znalosti

z pohodlí vašeho domova.

 

5 hodin školení ve dvou spotech​

psací potřeby, zápisník, prezentace

 voda, káva, čaj​

Cena : 2790 Kč

external-file_edited.jpg

S vizí pomoci vám stát se nejen skvělými odborničkami, ale i úspěšnými podnikatelkami jsem pro vás připravila školení, která vám poskytnou konkrétní návod, jak posouvat svou profesionální kariéru a neustále dosahovat nových úrovní úspěchu. Přiveďte revoluci do svého podnikání pomocí kurzu "Úspěšný business"který je speciálně navrženy pro úspěšné podnikání, a "Úspěšný prodej", zaměřených na prodej v oblasti Beauty & Wellness. Inspirujte se a společně pracujme na dosažení vašeho osobního a profesního úspěchu. Nechte za sebou průměrnost a staňte se lídrem ve svém oboru.

 

Firemní školení

bottom of page