Chybí Vám klienti, kteří za Vaše služby dobře zaplatí?

Máte krásný, ale nevytížený provoz? Chcete vydělávat více peněz a lépe organizovat svůj čas? Posuňte se v kariéře a inspirujte se školením, které Vám pomůžu změnit CD v hlavě z pohledu to nejde na najdu cestu jak to jde. Na příkladech z praxe sdílím letité zkušenosti a vedu Vás k úspěchu v stylu pracuj méně a vydělávej více.

čem jsou má školení jiná?

V oboru je mnoho vzdělávacích institutů, kde učí tělovým a obličejovým procedurám. Mé zkušenosti managementu však ukázaly, že je  potřeba kvalitně vzdělávat lidi pracující v tomto oboru i z pohledu obchodu. Na mých školeních proto dávám konkrétní návod, jak se v profesi posouvat vždy o level výš. Pokud si účtujete za služby nižší cenu, a pracujete od nevidím do nenávidím. Nebo Vás trápí nestabilní příjem, či nedostatek volného času, změňte to. Ráda Vám pomůžu objevit Váš potenciál na cestě k plnění snů a úspěchu.

Pro koho jsou školení?

Školení jsou pro Vás, kteří pracujete ve službách jak začátečníky, tak profesionály. Díky mým zkušenostem v oboru jsou však školení speciálně připraveny pro profese jako kosmetička, manikérka, kadeřnice, masér, fyzioterapeut, lékař, sauna master, recepční, obchodní zástupce, manažer, či majitel těchto provozů. Poznejte jak můžete být Vy a Váš tým ještě úspěšnější, těším se na Vás.

SÉRIE ŠKOLENÍ

Série business školení se skládá ze čtyř částí a je zakončena diplomem. Úspěšný business je první částí a doporučuji s ním začít. Sérii doplňují další tři školení jako úspěšný prodej, provoz a management. Ideálně doporučuji pro návaznost absolvovat části postupně. Jednotlivé školení je však možné rezervovat i samostatně. Mise business školení je jednoduchá, probudit se ráno s úsměvem, mít konkrétní cíl a začít si plnit své sny, ať už jste řadový zaměstnanec, provozní, manažer, nebo majitel. V době korona virové jsou Vám k dispozici mé školení I a II  a to v podobě video kurzů. Jsou to záznamy ze živých školení, takže můžete zažít jedinečnou atmosféru z pohodlí domova již dnes. A jsem tady pro Vás  i na konzultace po telefonu.

Objednejte si Wellness & Beauty školení 

JAK REZERVOVAT?

Na konkrétní školení se přihlásíte jednoduše vypsáním formuláře. Rezervace bude platná po přijetí platby na číslo účtu: 6298497001/5500, poznámka pro příjemce: Vaše jméno + datum školení. Následně Vám bude vystavena a zaslána faktura. Maximální počet účastníků na business školení je 12. Školení se koná v Sokolovně na Říčanské 118, v Průhonicích.

V době korona virové jsou 

Školení I. & II. formou video kurzu

VIDEO KURZY

Preferujete seberozvoj z pohodlí domova? Školení - úspěšný business a úspěšný prodej je Vám  k dispozici. Jedná se o záznamy ze živých školení, takže můžete zažít jedinečnou atmosféru z pohodlí domova již dnes. Výhodou video kurzů je, že Vám nic neunikne. Můžete se k jednotlivým krokům, testům a problematice vracet a pustit si je znovu. Dozvíte se, proč je důležité pro Vaše podnikání navštívit konkurenci.  Sdělím Vám i mé nejefektivnější nástroje zvýšení tržeb i jak prolomit strach a úspěšně prodávat a mnohem více.

2_edited_edited.jpg

Co říkají mí klienti

VOJTĚCH VESELÝ, Fyzioterapeut

Zuzana je pro mě naprostý unikát v oboru Wellness. Její zkušenosti, velmi efektivní a vřelý přístup je mi vždy velkou inspirací a hlavně enormním přínosem. Zuzany semináře naprosto fantasticky vypichují ty body, které z vás udělají opravdu rozdílové hráče... ať už pracujete kdekoliv. Chovám k Zuzaně úctu jako k profesionálovi, ale zrovna tak jako k velmi srdečnému a energickému člověku. Závěrem bych snad jen poznamenal ještě tu krásnou a pozitivní atmosféru, kterou Zuzka s naprostou lehkostí utváří všude kolem sebe. Je to štěstí být v její společnosti. Přeji vám ať vás na vaší cestě provází radost, zdraví a laskavá rodina. Děkuji.

Absolvovala jsem u Zuzky všechny 4 workshopy, a i když mám za sebou opravdu řadu různých školení, tak tato byla bezkonkurenčně nejpřínosnější. Nadšeni, profesionalita a úžasná energie s jakou Zuzka své bohaté zkušenosti předává jsou jedinečné, přínosné a aplikovatelné v různých profesních sférách.
Doporučuji všem, protože co se tady dozvíte a naučíte, z toho budete čerpat a využívat cely život nejen v profesním životě, ale i v tom osobním.
Školení Zuzky se musí zažít, pak pochopíte :) Děkuji a už se těším na další nová školení.

Velký profesionál v oblasti Spa a wellness,

v nastavení všech standardu, včetně denních budgetu, včetně motivaci teamu. Dle mých zkušenosti v této oblasti, je Zuzana největší profík v ČR.

Vždy se dá najít cesta jak jít dál, jak si plnit své sny, jak se stát větším profesionálem. A Zuzka Vás k té cestě bezpečně navede. Děkuji za vše, Zuzko.

DANA TROJANOVÁ, Školitelka

HELENA EGNEROVÁ, Manager

PETRA SVOBODOVÁ, majitelka salónu