top of page
Lotosový rybník ve starobylém chrámu
Inspirovaná lotosovým květem na cestě života

V mé pouti světem Beauty & Wellness nacházím paralelu s krásným symbolem lotosového květu z buddhismu. Stejně jako tento květ, i já jsem vyrostla z bahna a prošla špinavou vodou, abych se nakonec ukázala v čisté kráse na hladině. Ale o tom jindy, to by bylo na knihu.

Lotosové květy nesou sebou poselství zářivé čistoty, přičemž jejich dlouhý stonek symbolizuje učení, které povznáší mysl od bahna k víře v osvícení. Stejně jako květ se otevírá krásným způsobem, i já otevírám nové možnosti a příležitosti pro vás ve světě Beauty & Wellness.

Vím, že někdy může být těžké se vymanit z bažin života, ale neztrácejte naději. Důvěřujte si na své životní cestě, i když vám to někdy připadá složité. Možná právě teď procházíte obtížnými obdobími, ale vězte, že každý krok má svůj smysl.

Pamatujte si, že stejně jako lotosový květ, i vy máte schopnost vzkvétat a objevit svou vlastní krásu. Držím vám palce a věřím, že každý váš úspěch je jako otevřený květ, který osvěžuje svět kolem sebe.

Zuzka_lifestyle_buss6.jpg

Přenesme se nyní do mého příběhu, kde se vášeň pro krásu a wellness stává živým příběhem. Během dvaceti let v tomto fascinujícím odvětví jsem čelila nejrůznějším výzvám, jež mi přinesla práce v luxusních zařízeních po celém světě.

Pocházím ze Žiliny a již během školy jsem objevila lásku k sportu a wellnessu, které sehrály významnou roli v mém životě. Moje cesta začala na Fakultě přírodních věd v kombinaci s tělovýchovnou fakultou na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Zde jsem paralelně s univerzitním studiem pracovala v lázních pro pětihvězdičkový Radisson SAS, kde jsem získala pevné základy pro mé budoucí úspěchy.

Má cesta pokračovala na oceánské lodi, kde jsem přešla od masérské a terapeutické práce k vedení lázní. To bylo náročné období, ale vášeň pro cestování a objevování odlišných kultur mě provázela. Procestovala jsem Austrálii, Nový Zéland, Aljašku, Antarktidu, Kanadu, Mexiko a Ameriku, avšak Evropa zůstala v mém srdci. 

Po čtyřech letech na lodi jsem se rozhodla usadit v Praze. Prohloubila jsem své zkušenosti z vedoucích pozic v prestižních zařízeních, jako jsou Mandarin Oriental, The Emblem Hotel, Aquapalace Praha, Radisson SAS a Four Seasons. Tyto zkušenosti mi nejen poskytly hluboký vhled do světa Beauty & Wellness na globální úrovni, ale také rozvinuly mé odborné dovednosti a umění v oblasti obchodu a vedení týmu.

Zuzka_lifestyle_buss15.jpg

S cílem pomáhat těm, kteří chtějí otevřít dveře k pozitivním změnám a dosáhnout exkluzivního růstu ve svém podnikání, nabízím konzultace, videokurzy a školení založené na konkrétních příkladech a transformačních příbězích. 

Moje přednášky nejsou pouze o teorii, ale o praktických nástrojích a strategiích, jak změnit mindset a dosáhnout nových úrovní. Otevřeně sdílím své zkušenosti a naučené lekce s každým klientem. Věřím, že sdílení chyb i úspěchů je cestou k osobnímu a profesnímu růstu.

Společně můžeme přetvořit váš profesní život a dosáhnout větších úspěchů. Těším se na možnost spolupráce, protože vaše Beauty & Wellness cesta začíná právě teď!

bottom of page