top of page
Snímka obrazovky (247)_upraveno.png

Lotosový květ symbolizuje v budhismu cestu života. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se čistý objeví na hladině. Květy představují zářivou čistotu, dlouhý stonek učení povznášející mysl z bahna až k víře v osvícení, které symbolizuje krásný otevřený květ.

Neztrácejte naději a důvěřujte si na Vaši životní cestě. I když máte někdy pocit, že se z bažin těžko dostanete. Mějte vždy na mysli, že všechno se děje tak jak má i když Vám to zatím nedává smysl. Držím Vám palce.

Má práce je mou vášní i součástí životního stylu, již dnes jsem si však vědomá, jak důležité je být v harmonii a rovnováze. Proto, když hodně pracuji, taky hodně relaxuji. Relaxace může mít více podob a je důležité, mít za svůj život čas nejen na práci, ale i na to, co Nás mimo práce baví a na ty, který jsou Našemu srdci nejbližší. Pokud Vám unikají životní priority, ráda Vás inspiruji.

Od malička jsem energická osoba, často slýchávám, že se lidi v mé přítomnosti inspirují právě tou mojí energií. Samozřejmě, když máte hodně energie, je třeba ji někde i vybít a já jsem ji odmalička vybíjela a dobíjela sportem. Byla jsem v atletické reprezentaci a moje dny při studiu vyplňovaly i dvoufázové tréninky a o víkendu soutěže. Vrcholoví sportovci určitě ví, o čem mluvím.  Pak byla jasnou volbou Vysoká škola tělovýchovy a přírodních věd. 

02_ZZ11.jpg

Po promoci jsem odešla do zahraničí a nastalo období cestování na zaoceánských lodích, vysněné, i když tvrdé práce a já to nazývám obdobím opravdové školy života. Nalodila jsem se v Portoriku a stala se součástí posádky luxusní lodě společnosti Princess, která se stala mým domovem za pracovním dobrodružstvím po Karibiku. Štěstím jsem téměř explodovala při pohledu na sedmnácti patrovou loď a připadala jsem si jako Alenka v říší divů. Cestování po světě a poznávání různých kultur si mě získalo a kontrakt jsem si prodloužila z plánovaných sedmi měsíců na čtyři roky mého života. A to teda byla "jízda". Ve své profesi jsem se tak našla, že jsem se úplně přirozeně stala workoholičkou.

Tímto stylem to pokračovalo a já jsem nepotřebovala nic měnit. Po čtyřech letech plavby jsem se však rozhodla usadit se. Učarovali mě spirituální lázně hotelu Mandarin Oriental, které se pyšní cenou nejromantičtější Spa v Evropě a sídlí v Praze. Miluji to město a těší mě, že je již mým domovem. Manažerské zkušenosti jsem i nadále nabírala s multikulturními týmy a později pokračovala vedením Wellness provozu Aquapalace Praha. Po tolika letech v korporátních řetězcích jsem však cítila potřebu něco změnit. Moje práce stále byla mou vášní i životním stylem, ale nekonečné meetingy a úkoly v kanceláři spotřebovaly tolik času, že už nezbýval na to, co miluji a o soukromém životě ani nemluvím.

Pocit, že přestávám žít svůj sen a vytrácí se moje zapálení a celková rovnováha byl stále silnější. Život je příliš krátký na to, abychom ho prožili v nespokojenosti, stresu, či pocitu nenaplnění.  Svému tělu naslouchám, a proto jsem věděla, že je ten správný čas přehodnotit priority a vystoupit ze začarovaného kruhu a začít v oboru podnikat. Na reakce okolí typu, že jsem blázen, odejít z tak uznávané a dobře placené pozice ředitelky, jsem nereagovala. Jako absolventce učitelského směru mi zřejmě začal chybět aspekt vzdělávat ostatní.  V lidech kolem sebe vidím obrovský potenciál a miluji je motivovat, aby se staly nejlepší verzí sebe samých, alespoň profesně. Pozitivní zpětné vazby jsou pak mým motorem i vášní. Ano, inspiruji, jak méně pracovat a více vydělávat, z mého pohledu však nejde jenom o to, abyste vydělávali více peněz, ale o tu úžasnou svobodu mít čas i na to co Vás dělá šťastnými, nebo na těch, s kterými jste šťastní. Je to všechno o správně nastavených prioritách, každý to můžeme mít jinak a zároveň správně. Pokud jsme spokojení netřeba nic měnit. Pokud ne, třeba začít poslouchat signály a začít od sebe, nikdo jiný to za Vás neudělá.

   Pomáhám ostatním stát se profesně nejlepší verzí sebe samých!

Sdílet zkušenosti a najít Váš potenciál, ve který jste nevěřili a inspirovat Vás k úspěchu je přesně to, co mě naplňuje. Má mise je jednoduchá - pomáhat Vám, abyste byli ještě více úspěšní ve své práci, a žili tak své sny. Těší mě nadšení v očích mých klientů, které inspiruji ke změně CD v hlavě a mám neskutečnou radost vidět, že pak dokážou to, o čem by předtím ani nesnili. To je můj motor. Díky tomu a harmonii mezi prací a odpočinkem si dobíjím svou energii, se kterou se probouzím každý den již od dětství s velkým úsměvem a nadšením pro nový den.

Neformální setkání

 Vyvaruj se nejčastějším chybám a poraď se individuálně, co je pro Tvé podnikáni nejlepší.

Konference

Inspiruj se sérii školení Wellness z pohledu úspěšného businessu, prodeje i managmentu.

pracovní stůl

 Vyvaruj se nejčastějším chybám a poraď se individuálně, co je pro Tvé podnikáni nejlepší..

potlesk publika

Posouvej a inspiruj profesně své zaměstnance.

Využij školení na míru, dle Vašich potřeb. 

POTKEJME
SE  NA SÍTÍCH

  • Instagram - Bílý kruh
  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
bottom of page