top of page
Snímka obrazovky (247)_upraveno.png

Lotosový květ symbolizuje v budhismu cestu života. Vyrůstá z bahna, prodírá se špinavou vodou, až se čistý objeví na hladině. Květy představují zářivou čistotu, dlouhý stonek učení povznášející mysl z bahna až k víře v osvícení, které symbolizuje krásný otevřený květ.

Neztrácejte naději a důvěřujte si na Vaši životní cestě. I když máte někdy pocit, že se z bažin těžko dostanete. Mějte vždy na mysli, že všechno se děje tak jak má i když Vám to zatím nedává smysl. Držím Vám palce.

Má práce je mou vášní i součástí životního stylu, již dnes jsem si však vědomá, jak důležité je být v harmonii a rovnováze. Proto, když hodně pracuji, taky hodně relaxuji. Relaxace může mít více podob a je důležité, mít za svůj život čas nejen na práci, ale i na to, co Nás mimo práce baví a na ty, který jsou Našemu srdci nejbližší. Pokud Vám unikají životní priority, ráda Vás inspiruji.

Od malička jsem energická osoba, často slýchávám, že se lidi v mé přítomnosti inspirují právě tou mojí energií. Samozřejmě, když máte hodně energie, je třeba ji někde i vybít a já jsem ji odmalička vybíjela a dobíjela sportem. Byla jsem v atletické reprezentaci a moje dny při studiu vyplňovaly i dvoufázové tréninky a o víkendu soutěže. Vrcholoví sportovci určitě ví, o čem mluvím.  Pak byla jasnou volbou Vysoká škola tělovýchovy a přírodních věd. 

02_ZZ11.jpg

Po promoci jsem odešla do zahraničí a nastalo období cestování na zaoceánských lodích, vysněné, i když tvrdé práce a já to nazývám obdobím opravdové školy života. Nalodila jsem se v Portoriku a stala se součástí posádky luxusní lodě společnosti Princess, která se stala mým domovem za pracovním dobrodružstvím po Karibiku. Štěstím jsem téměř explodovala při pohledu na sedmnácti patrovou loď a připadala jsem si jako Alenka v říší divů. Cestování po světě a poznávání různých kultur si mě získalo a kontrakt jsem si prodloužila z plánovaných sedmi měsíců na čtyři roky mého života. A to teda byla "jízda". Ve své profesi jsem se tak našla, že jsem se úplně přirozeně stala workoholičkou.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Tímto stylem to pokračovalo a já jsem nepotřebovala nic měnit. Po čtyřech letech plavby jsem se však rozhodla usadit se. Učarovali mě spirituální lázně hotelu Mandarin Oriental, které se pyšní cenou nejromantičtější Spa v Evropě a sídlí v Praze. Miluji to město a těší mě, že je již mým domovem. Manažerské zkušenosti jsem i nadále nabírala s multikulturními týmy a později pokračovala vedením Wellness provozu Aquapalace Praha. Po tolika letech v korporátních řetězcích jsem však cítila potřebu něco změnit. Moje práce stále byla mou vášní i životním stylem, ale nekonečné meetingy a úkoly v kanceláři spotřebovaly tolik času, že už nezbýval na to, co miluji a o soukromém životě ani nemluvím.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Pocit, že přestávám žít svůj sen a vytrácí se moje zapálení a celková rovnováha byl stále silnější. Život je příliš krátký na to, abychom ho prožili v nespokojenosti, stresu, či pocitu nenaplnění.  Svému tělu naslouchám, a proto jsem věděla, že je ten správný čas přehodnotit priority a vystoupit ze začarovaného kruhu a začít v oboru podnikat. Na reakce okolí typu, že jsem blázen, odejít z tak uznávané a dobře placené pozice ředitelky, jsem nereagovala. Jako absolventce učitelského směru mi zřejmě začal chybět aspekt vzdělávat ostatní.  V lidech kolem sebe vidím obrovský potenciál a miluji je motivovat, aby se staly nejlepší verzí sebe samých, alespoň profesně. Pozitivní zpětné vazby jsou pak mým motorem i vášní. Ano, inspiruji, jak méně pracovat a více vydělávat, z mého pohledu však nejde jenom o to, abyste vydělávali více peněz, ale o tu úžasnou svobodu mít čas i na to co Vás dělá šťastnými, nebo na těch, s kterými jste šťastní. Je to všechno o správně nastavených prioritách, každý to můžeme mít jinak a zároveň správně. Pokud jsme spokojení netřeba nic měnit. Pokud ne, třeba začít poslouchat signály a začít od sebe, nikdo jiný to za Vás neudělá.

   Pomáhám ostatním stát se profesně nejlepší verzí sebe samých!

Sdílet zkušenosti a najít Váš potenciál, ve který jste nevěřili a inspirovat Vás k úspěchu je přesně to, co mě naplňuje. Má mise je jednoduchá - pomáhat Vám, abyste byli ještě více úspěšní ve své práci, a žili tak své sny. Těší mě nadšení v očích mých klientů, které inspiruji ke změně CD v hlavě a mám neskutečnou radost vidět, že pak dokážou to, o čem by předtím ani nesnili. To je můj motor. Díky tomu a harmonii mezi prací a odpočinkem si dobíjím svou energii, se kterou se probouzím každý den již od dětství s velkým úsměvem a nadšením pro nový den.

Neformální setkání

 Vyvaruj se nejčastějším chybám a poraď se individuálně, co je pro Tvé podnikáni nejlepší.

Konference

Inspiruj se sérii školení Wellness z pohledu úspěšného businessu, prodeje i managmentu.

pracovní stůl

 Vyvaruj se nejčastějším chybám a poraď se individuálně, co je pro Tvé podnikáni nejlepší..

potlesk publika

Posouvej a inspiruj profesně své zaměstnance.

Využij školení na míru, dle Vašich potřeb. 

POTKEJME
SE  NA SÍTÍCH

  • Instagram - Bílý kruh
  • Facebook - Bílý kruh
  • LinkedIn - Bílý kruh
bottom of page